خانه / اخبار / مبلمان خانه یا باشگاه بدنسازی؟!

مبلمان خانه یا باشگاه بدنسازی؟!

روش‌های بسیاری وجود دارد که وسایل بدنسازی را طراحی نمود. Lucia Koldova تجهیزات بدنسازی را به خانه آورده و از طراحی به نحو احسن سود برده و با کمترین تجهیزات وسایل ضروری بدنسازی را فراهم آورده است.

به گفته خود طراح: وسایل بدنسازی خانگی مجموعه ای از اشیا چند کاره هستند که به منظور استفاده در فضاهای مسکونی و داخلی طراحی شده اند. وسایلی‌ که به صورت قطعات مبلمان مدرن طراحی شده اند به عنوان وسایلی‌ برای حرکات کششی و تمرینات ساده نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. اندازه هر قطعه از مبلمان به نحوی در نظر گرفته شده است که برای هر دو نوع استفاده راحت و کاربردی باشد. این تجهیزات برای طیف وسیعی از کاربران که از نرمش، بدنسازی، و ورزش لذت می برند قابل استفاده خواهد بود. این مجموعه تجهیزات ورزشی یک نگاه کاملا جدید به طراحی وسایل زندگی‌ روزمره ایجاد کرده اند.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی مبلمان: ایکیا از دو طراح خواست تا دو مدل از محبوب‌ترین مبلمان‌اش را هک کنند.

طراحی مبلمان: ایکیا از دو طراح خواست تا دو مدل از محبوب‌ترین مبلمان‌اش را هک کنند.

ایکیا قراردادی با دو طراح هلندی به نام بیجینگ و شلتون بسته است تا روند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *