خانه / اخبار تصویری / طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست

طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست

طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست توسط کیم یون هوآن، کیم یون هوآن مجموعه‌ای از مبلمان حکاکی شده با دست ساخته، که از اشکال چوبی متنوع تشکیل شده است. مجموعه‌ی unintended با یک شکل واحد شروع شد، شی‌ای که مشابه یک سینی کوچک بود. پس از آن این طراح اهل سئول تصمیم گرفت چند قطعه از آن را به هم وصل کند و آن را در قالب در کابینت دربیاورد.

طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست

به گفته کیم یون هوآن، “کار من از تغییر شکل‌های ناخواسته شروع شد، من می ‌خواستم اهمیت تغییر در زمان وقوعش را بیان کنم”. مجموعه‌ی unintended کاملا کار دست می‌باشد و هر قطعه تا دوازده ساعت و اتمام کل مجموعه تقریبا یک ماه زمان برده است. طراح برای ساخت این اشکال اسکچ هر قطعه را با مقیاس ۱:۱ بر روی کاغذ ترسیم کرد و با استفاده از خردکن دستی، سمباده دستی و یک چاقوی منحنی چوب ها را برید و بعد از آن با کاغذ سمباده متریال را جلا داده و برای پرداخت آن یک لایه روغن جلا بکار برد.

طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست طراحی مبلمان با استفاده از چوب حکاکی شده با دست

مترجم: نگین بزرگی‌نژاد، گزارشگر طراحی صنعتی

 

منبع: kim yun-hwan composes furniture pieces using hand-carved wooden shapes

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی مبلمان، معرفی چوب انعطاف پذیر DUKTA

معرفی چوب انعطاف پذیر DUKTA

دوکتا نوع خاصی از برش می باشد که چوب را انعطاف پذیر می سازد. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *