خانه / رویداد / ۲مین نمایشگاه دوسالانه آثار طراحان بسته بندی کشور

۲مین نمایشگاه دوسالانه آثار طراحان بسته بندی کشور

دومین نمایشگاه دوسالانه‌ی آثار طراحان بسته بندی کشور  از روز جمعه ۱۴ مهرماه در گالری استاد مرتضی ممیز، خانه هنرمندان ایران افتتاح شد و آثار راه یافته به این نمایشگاه در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت .

 

 

ایمان آل مظفر دبیر این رویداد و مدیر سایت بسته ها با بیان این‌که رویداد امسال با یک غافگیری همراه خواهد بود، گفت:‌ این دوسالانه میزبان یکی از استودیوهای مهم و مطرح دیزاین، بسته‌بندی و برندینگ بین‌المللی خواهد بود و با برگزاری سخنرانی و کارگاه‌های آموزشی توسط آنها، همچنین به نمایش گذاشتن آثارشان در بخش جنبی نمایشگاه،‌ سعی داریم تا از دانش و تجربه آنها کمال استفاده را ببریم.

در روز افتتاح بازدیدکنندگان  از گزیده آثار  Backbone Branding Studio نیز بازدید کردند. دومین نمایشگاه دوسالانه بسته بندی، گزیده‌ای از اصل آثار این استودیو را که یکی از موفق‌ترین استودیوهای دیزاین، برندینگ و بسته بندی جهانی است را در بخش جنبی خود به نمایش خواهد گذاشت.

نمایندگان، موسس و مدیر هنری این استودیو دیزاین بسته بندی، درمراسم اهدای جوایز و معرفی برگزیدگان این رویداد جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۸، که در حقیقت مفصل ترین برنامه این دوسالانه خواهد بود، حضور یافته و سخنرانی خواهند داشت.

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی پایدار | بیاید آلودگی پلاستیک را متوقف سازیم.

بیاید آلودگی پلاستیک را متوقف سازیم.

سال ۲۰۱۸ نیز تمام می‌شود و شما در صورتی می‌توانید مفید باشید که کمی ابراز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *