خانه / اخبار / نگرشی نو به طرحی قدیمی‌

نگرشی نو به طرحی قدیمی‌

Rami Tareef برای پروژه پایانی خود در Bezalel شش صندلی‌ کاملا مدرن را با استفاده از ترکیب تکنولوژی‌های جدید و بافت‌های دستی‌ قدیمی‌ خلق کرده است. این پروژه در تلاش است که تفاوت‌ها و شباهت‌های بین صنایع دستی‌ و طراحی صنعتی را به نمایش بگذارد.

طراح می گوید این پروژه قصد دارد که محدودیت‌های هر یک از این دو قلمرو را آزمایش کرده و پا را از این محدودیت‌ها فراتر بگذارد و نتیجه ای بیافریند که از دنیای گذشته قابل تشخیص باشد.

این احساسات ممکن است خیلی‌ تازه به نظر نرسند و بسیاری از طراحان سالها به کاوش مرزهای مشترک طراحی و صنایع دستی‌ پرداخته باشند، اما اجرای این پروژه فوق العاده است: نقش‌های گستاخ، و در هم بافته شده اسکلت‌های فلزی را همچون لباسی زیبا در بر گرفته اند. و از جهت راحتی‌، طراح اطمینان می دهد که با وجود سوراخ‌های موجود در کف و پشتی‌، این صندلی به راحتی‌ هر صندلی دیگری است.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی مبلمان، معرفی چوب انعطاف پذیر DUKTA

معرفی چوب انعطاف پذیر DUKTA

دوکتا نوع خاصی از برش می باشد که چوب را انعطاف پذیر می سازد. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *