خانه / اخبار / نگرشی نو به طرحی قدیمی‌

نگرشی نو به طرحی قدیمی‌

Rami Tareef برای پروژه پایانی خود در Bezalel شش صندلی‌ کاملا مدرن را با استفاده از ترکیب تکنولوژی‌های جدید و بافت‌های دستی‌ قدیمی‌ خلق کرده است. این پروژه در تلاش است که تفاوت‌ها و شباهت‌های بین صنایع دستی‌ و طراحی صنعتی را به نمایش بگذارد.

طراح می گوید این پروژه قصد دارد که محدودیت‌های هر یک از این دو قلمرو را آزمایش کرده و پا را از این محدودیت‌ها فراتر بگذارد و نتیجه ای بیافریند که از دنیای گذشته قابل تشخیص باشد.

این احساسات ممکن است خیلی‌ تازه به نظر نرسند و بسیاری از طراحان سالها به کاوش مرزهای مشترک طراحی و صنایع دستی‌ پرداخته باشند، اما اجرای این پروژه فوق العاده است: نقش‌های گستاخ، و در هم بافته شده اسکلت‌های فلزی را همچون لباسی زیبا در بر گرفته اند. و از جهت راحتی‌، طراح اطمینان می دهد که با وجود سوراخ‌های موجود در کف و پشتی‌، این صندلی به راحتی‌ هر صندلی دیگری است.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

شرکت های طراحی مبلمان

آگهی شناسایی استارت‌آپ‌های حوزه طراحی مبلمان و نورپردازی شهری

به گزارش وب‌سایت سازمان زیباسازی شهر تهران این سازمان در نظر دارد نسبت به شناسایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *