خانه / اخبار / محلی برای تنهایی

محلی برای تنهایی

Hush که توسط Freyja Sewell طراح تازه فارق التحصیل طراحی شده است یک نشیمنگاه است که از لایه‌های نمد کوبیده شده ساخته و به گونه ای طراحی شده که تمام بدن کاربر را در برگیرد، و درزی در وسط آن قرار دارد که می تواند بسته شده و کاربر را کاملا از دید دیگران دور نماید و آن را به یک محل کاملا اختصاصی در هر مکانی مبدل نماید. به داخل نشیمنگاه رحم مانند بخزید، دکمه‌های غول آسای آن را ببندید، و ارتباط خود را با تمام جهان قطع کنید.

خود طراح نقل می‌کند که هم اکنون ۲۱ شهر در دنیا وجود دارند که جمعیت آنها بیش از ۱۰ میلیون نفر است، و در آینده تعداد این شهر‌ها به مراتب بیشتر خواهد شد. افزایش قیمت ها، و کمبود فضای موجود برای هر نفر سبب می شود که افراد به دنبال جایگزین‌های برای خانه خود در شهر‌ها باشند، به عنوان مثال شریک شدن یک اتاق با خواهر، برادر و یا هر کس دیگری. بنابرین لازم است روش‌های ایجاد کرد که افراد بتواند به راحتی‌ و در این فضاهای کوچک با هم کنار بیایند. هدف از خلق Hush این بوده است که فضایی شخصی‌، تاریک و آرام را در دل یک فضای شلوغ و پر سرو صدا ایجاد کرد.

طراح قصد درد که این محصول را از زمستان امسال به مرحله تولید برساند.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی مبلمان، معرفی چوب انعطاف پذیر DUKTA

معرفی چوب انعطاف پذیر DUKTA

دوکتا نوع خاصی از برش می باشد که چوب را انعطاف پذیر می سازد. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *