خانه / اخبار / محلی برای تنهایی

محلی برای تنهایی

Hush که توسط Freyja Sewell طراح تازه فارق التحصیل طراحی شده است یک نشیمنگاه است که از لایه‌های نمد کوبیده شده ساخته و به گونه ای طراحی شده که تمام بدن کاربر را در برگیرد، و درزی در وسط آن قرار دارد که می تواند بسته شده و کاربر را کاملا از دید دیگران دور نماید و آن را به یک محل کاملا اختصاصی در هر مکانی مبدل نماید. به داخل نشیمنگاه رحم مانند بخزید، دکمه‌های غول آسای آن را ببندید، و ارتباط خود را با تمام جهان قطع کنید.

خود طراح نقل می‌کند که هم اکنون ۲۱ شهر در دنیا وجود دارند که جمعیت آنها بیش از ۱۰ میلیون نفر است، و در آینده تعداد این شهر‌ها به مراتب بیشتر خواهد شد. افزایش قیمت ها، و کمبود فضای موجود برای هر نفر سبب می شود که افراد به دنبال جایگزین‌های برای خانه خود در شهر‌ها باشند، به عنوان مثال شریک شدن یک اتاق با خواهر، برادر و یا هر کس دیگری. بنابرین لازم است روش‌های ایجاد کرد که افراد بتواند به راحتی‌ و در این فضاهای کوچک با هم کنار بیایند. هدف از خلق Hush این بوده است که فضایی شخصی‌، تاریک و آرام را در دل یک فضای شلوغ و پر سرو صدا ایجاد کرد.

طراح قصد درد که این محصول را از زمستان امسال به مرحله تولید برساند.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

دیزاین مان، گفتمان دیزاین – شهرزاد حامدی

قسمت اول: داستان طراحی شهرزاد حامدی: زمانی که دانشجوی لیسانس طراحی صنعتی بودم برای گذراندن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *