خانه / اخبار / صندلی سه گانه

صندلی سه گانه

یک سوال برای خوانندگان: در تصویر بالا چند تا صندلی مشاهده می‌کنید؟ اگر جواب شما یک است، باید بگویم که خوب دقت نکرده اید! در حقیقت در این تصویر سه صندلی وجود دارد که طوری در دل‌ هم قرار گرفته اند که به سختی از یکدیگر قابل تشخیص می باشند.

این صندلی که توسط طراح فرانسوی Menand طراحی و اجرا شده است یک باب جدید را در صندلی هایی که روی هم سوار می شوند، باز می‌کند. این صندلی بدون اینکه هیچ گونه افزایش هزینه ای را برای انبار داری ایجاد کند ۳ صندلی را در یکی‌ جا می دهد و همچنین در اشغال فضای استفاده گر نهایی صرفه جویی می نماید. نکته دیگر این است که این صندلی حتی زمانی‌ که سه تای آنها بر روی هم قرار گرفته اند به راحتی‌ قابل استفاده است.

ویدئو

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی مبلمان، معرفی چوب انعطاف پذیر DUKTA

معرفی چوب انعطاف پذیر DUKTA

دوکتا نوع خاصی از برش می باشد که چوب را انعطاف پذیر می سازد. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *