خانه / اخبار / روشی جدید برای حمل محصولات شکستنی

روشی جدید برای حمل محصولات شکستنی

Mireia Gordi I Vila, طراح بارسلونیایی که اکنون در انگلیس مشغول به فعالیت است برای نمایشگاه هنری امسال کالج سلطنتی ایده ای را به اجرا گذارده که می تواند جایگزین دائمی برای روزنامه‌های مچاله شده، نایلون‌های حباب دار برای بسته بندی و یا ملافه‌هایی باشد که دور اجسام شکستنی می‌پیچیم که از شکستن آنها در حین اسباب کشی‌ جلوگیری کنیم.

Fragile از چندین غشاء نازک و منعطف تشکیل شده که بین دو قاب کش آماده اند. این دو قاب از یک سمت توسط دو لولا به هم وصل شده اند و از سوی دیگر همچون یک چمدان به سوی هم آمده و به هم قفل میرشوند. کاربر می تواند جسم شکستنی را روی قاب پائینی قرار داده و سپس قاب بالا ی را ببندد.

این جسم که بین این دو قاب کاملا محکم نگاه داشته شده است از هر نوع ضربه اجسام محکم یا تیز در امان می ماند. این قابها سپس در شیار‌های یک جعبه چوبی قرار داده شده تا کاملا از محتوای خود حفاظت کنند.

نوع دیگری از این غشاء‌ها از سه ورقه تشکیل شده اند که آنها را برای محافظت بطری‌ها مناسب می نماید.

منظور این پروژه تولید راه حلی ارز‌ان و یک بار مصرف نبوده است، بلکه هدف آن ایجاد روشی‌ دائمی برای حمل اشیا شکستنی و قیمتی است. به عنوان مثال، موزه‌ ها، گالری‌ها و فروشگاه‌های که لوازم شکستنی قیمتی دارند می توانند از این محافظ‌ها بطور مکرر برای حمل و نقل وسایل قیمتی خود استفاده کنند.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی پایدار | بیاید آلودگی پلاستیک را متوقف سازیم.

بیاید آلودگی پلاستیک را متوقف سازیم.

سال ۲۰۱۸ نیز تمام می‌شود و شما در صورتی می‌توانید مفید باشید که کمی ابراز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *