خانه / رویداد / دوره مشترک معماری داخلی آکادمی داموس ایتالیا و دانشگاه تهران

دوره مشترک معماری داخلی آکادمی داموس ایتالیا و دانشگاه تهران

مدرسه تابستانی مشترک معماری داخلی آکادمی داموس ایتالیا و دانشگاه تهران، به همت قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران و با همکاری دانشکده معماری پردیس هنرهای زیبا، دانشکده معماری دانشگاه هنر، دانشکده معماری دانشگاه سوره، جامعه مهندسان معماری داخلی ایران و مرکز مطالعات مشترک ایران و ایتالیا، از ۱۳ تا ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۰ در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. دراین مدرسه تابستانی، دوتن از اساتید برجسته آکادمی داموس ایتالیا به همراه چند تن از اساتید باتجربه داخلی در حوزه معماری داخلی، وظیفه هدایت پروژه های عملی شرکت کنندگان در این دوره را دارا هستند. این دوره بصورت کاملا عملی با موضوع طراحی رستوران، کافی شاپ و فست فود برگزار خواهد شد و در انتهای آن مدرک بین المللی مدرسه تابستانی آکادمی داموس به شرکت کنندگان دوره اعطاء خواهد شد.

زمان و مکان برگزاری دوره:
۱۳ تا ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۰، از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۵ تا ۱۹، پردیس هنرهای زیبای دنشگاه تهران

ویژگی های شرکت کنندگان:
این دوره ویژه طراحان داخلی، معماران، طراحان صنعتی و رشته ها و زمینه های مرتبط با آن ها برنامه ریزی شده است و آشنایی با مبانی هنر و طراحی برای شرکت کنندگان دوره ضروری است.

زبان دوره:
مباحث این دوره به زبان انگلیسی ارائه خواهد شد و ترجمه همزمان به فارسی نیز صورت خواهد گرفت.

مهلت ثبت نام:
پایان تیرماه ۱۳۹۰

مراحل ثبت نام:
۱- تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام به زبان انگلیسی و ارسال آن به قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران
۲- تهیه لیست سوابق تحصیلی و اجرایی در یک صفحه
۳- تحویل فیش واریزی شهریه دوره به مبلغ ۹۸۵۰۰۰۰ ریال به قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران

درباره آکادمی داموس ایتالیا:
آکادمی داموس ایتالیا، یکی از مشهورترین مراکز آموزش تخصصی و حرفه ای دیزاین در دنیاست که بر مبنای آخرین رده بندی مجله بیزنس ویک، در بین برترین مراکز آموزش هنر و دیزاین جهان قرار دارد. این آکادمی، در دهه هشتاد میلادی، به عنوان اولین آکادمی تخصصی دیزاین دنیا در مقطع کارشناسی ارشد، آغاز به کار نموده است. آکادمی داموس را می توان مدرسه ای تخصصی با رویکرد حرفه ای در زمینه هایی چون طراحی معماری، طراحی شهری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، طراحی مد و لباس، طراحی خودرو، طراحی تعاملی، طراحی خدمات و مدیریت توصیف نمود. اساتید این آکادمی، مجموعه ای از افراد حرفه ای در حوزه دیزاین هستند و به همین دلیل، وجود روح حرفه ای و عمل گرایانه در فرآیندهای آموزشی، اصلی ترین شهرت دوره های تخصصی آکادمی داموس است. تجربه یک فضای بین المللی با ترکیبی از ملیت های مختلف که امکان تبادل فرهنگی را برای دانشجویان فراهم می سازد، از ویژگی های دیگرآکادمی داموس است. در همین راستا، همه ساله از حدود ۴۴ کشور دنیا، دانشجویان علاقمند در شهر میلان ایتالیا به عنوان پایتخت طراحی جهان گرد هم می آیند.
علاوه بر دوره های تخصصی کارشناسی ارشد، آکادمی داموس ایتالیا، دوره های فشرده و تخصصی خود را با همکاری دانشگاه ها و شرکت ها و مراکز دارای فعالیت های حرفه ای و تخصصی در سراسر دنیا برگزار می کند. در ایران، تا کنون چند دوره کوتاه مدت و فشرده در زمینه های تخصصی طراحی مد و لباس، معماری داخلی، طراحی داخلی فروشگاهی و طراحی جواهرآلات با همکاری دانشگاه تهران در تهران و جزیره کیش برگزار گردیده است.

وبگاه:
http://ceat.ut.ac.ir

رایانامه:
domus@ceat.ut.ac.ir

تلفن:
۶۱۱۱۲۴۵۸

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی کلاس درس در راستای توسعه آموزش در تمامی مناطق

این سازه نمونه‌ای از یک طراحی خوب و پایدار است که توسط یک شرکت معماری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *