خانه / اخبار / بسته بندی مقوایی تخم مرغ

بسته بندی مقوایی تخم مرغ

بسته بندی های رایج مقوایی تخم مرغ، سالها و سالهاست که بدلیل کاربری مناسب بدون تغییر مورد استفاده قرار گرفته است ولی این بدین معنا نیست که قابلیت تغییر ندارند.


اخیراً طراحان گرافیک مجارستان توانسته اند مدل جدیدی از بسته بندی مقوایی (یک لایه) تخم مرغ را ارائه دهند، که درعین داشتن فضاهای خالی زیاد، محصول را هم مصون نگاه می دارد.

Otilia Andrea Erdelyi طراح این مدل که دانشجوی ارشد گرافیک در دانشگاه Moholy-Nagy است، در این باره می گوید: ” هدف من طراحی یک بسته بندی خلاقانه بود که در عین حال مواد و متریال بسیار کمی در آن بکار رفته باشد”.


از ویژگی های این طرح اینست که خریداران و استفاده کنندگان براحتی می توانند وجوه مختلف محصول را ببینند و از شکستگی آن قبل از خرید مطلع شوند. در واقع می توان گفت فرای دید تبلیغاتی، تأثیر حضور ” Less is more” را در حرکت به سمت تغییر یک بسته بندی رایج به یک محصول (شاید) اخلاقی تر، در این طرح می توان دید.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی پایدار | بیاید آلودگی پلاستیک را متوقف سازیم.

بیاید آلودگی پلاستیک را متوقف سازیم.

سال ۲۰۱۸ نیز تمام می‌شود و شما در صورتی می‌توانید مفید باشید که کمی ابراز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *