Kami

استودیو دیزاین آلمانی‌ به نام ett la benn به این معروف است که ایده‌های نو‌آورانه را به محصولات حقیقی‌ تبدیل می نماید. این استودیو امسال در نمایشگاه میلان در نمایشگاه ویژه ایِ به نام “شعر اتفاق می افتد” شرکت کرده و مجموعه ای از گلدان ها و لامپ های سلولزی که قابلیت بازگشت به طبیعت را دارند به نمایش گذاشته است.

این اجسام دست ساز قابل تجزیه که Kami نامیده شده اند، روند جدیدی را برای طراحی پایدار به معرض نمایش می گذارند. این اشیا از ۱۰۰% سلولز قابل تجزیه و سفت تهیه شده اند که بسیار سبک است و وقتی‌ در معرض هوا قرار می گیرد خشک شده و می تواند برای مصارف روزمره مورد استفاده قرار بگیرد. این اشیا که در نهایت با یک ته رنگ خاکستری رنگ آمیزی شده اند برای هرگونه فضای مدرن‌ بسیار ایده ال هستند.

سلولزی که برای ساخت این اشیا به کار گرفته شده از مواد طبیعی استخراج گردیده است که معمولا از چوب و یا گیاه کتان گرفته می شود و یکی‌ از فراوان‌ترین مواد بر روی زمین است.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

آسیب شناسی سیستم مخازن جمع‌آوری ضایعات جامد در منطقۀ پنج شهر تهران

پدیده ضایعات به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از زندگی شهری مورد توجه بوده است. در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *