خانه / اخبار / زمین‌ بازی کودکان

زمین‌ بازی کودکان

این زمین بازی در منطقه‌ای رو به مرکز تاریخی‌ شهر Wiesbaden آلمان ساخته شده است که سابقا چندان مورد اهمیت نبوده و اغلب نادیده گرفته می شده است، در حالیکه هم اکنون به یکی‌ از بهترین زمین‌های بازی کودکان در دنیا مبدل گشته است. این زمین بازی نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان هم جذاب است و به دلیل تنوعی که دارد کودکان را همواره و حتی در بازدید‌های متوالی سرگرم و مشغول نگه می‌دارد.

این زمین بازی که توسط گروه معماری و شهرسازی برلینی ANNABAU طراحی و اجرا شده یک پنج ضلعی است که فرم منطقه تاریخی‌ این شهر را منعکس می نماید.
این زمین بازی از ۳ عامل اصلی‌ ساخته شده: یک تور معلق که مسیری را در دورتادور زمین ایجاد می‌کند و توسط دو لوله استیل حمایت می شود، فضایی که در داخل این حلقه ایجاد شده است، و بلوار عریضی که در خارج این حلقه قرار گرفته و نیمکت هایی برای نشستن در آن قرار داده شده است.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی اسباب بازی

آگهی شناسایی شرکت‌های طراحی اسباب بازی، تولید کننده و مجری لوازم بازی

به گزارش وب‌سایت سازمان زیباسازی شهر تهران این سازمان در نظر دارد نسبت به خرید تعدادی مجموعه بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *