خانه / اخبار / تولید صندلی از لباسهای قدیمی

تولید صندلی از لباسهای قدیمی

بسیاری از مردم لباس‌های قدیمی‌ خود را به دور می اندازند و بدتر اینکه لباسی که دیگر خیلی‌ کهنه و غیر قابل استفاده است را به مرکز خیریه می فرستند! اما Tobias Juretzek یکی‌ از این افراد نیست. او پیراهن‌های کهنه، شلوار‌های جین و لباس‌های دیگرش را به کار گرفته و آنها را به چیزی قابل استفاده تبدیل می‌کند: مبلمان.

این طراح آلمانی‌ لباس‌های غیر قابل استفاده را با هم مخلوط کرده و از آنها صندلی‌‌های مد روز می‌سازد.

قسمت جالب این است که در گوش و کنار این صندلی‌های می‌توان یک زیپ یا جیب و یا چیز‌های جالب دیگری یافت. و باید اذعان کرد که این صندلی‌ها کاملا محکم و قابل اطمینان هستند و به راحتی‌ وزن یک شخص را تحمل می نمایند.

هر کدام از این صندلی‌ها از ۵ تا ۶.۵ کیلوگرم لباس که از دوستان و آشنایان و کمد شخصی‌ طراح جمع آوری شده اند و در رزین خوابانده شده و سپس در یک قالب تحت فشار قرار گرفته است تهیه شده اند.
این صندلی‌ها که Remember me نام دارند توسط کارخانه مبلمان سازی ایتالیایی Casamania ساخته و به فروش خواهند رسید، و هر کدام چیزی در حدود ۹۵۰ دلار قیمت خواهند داشت.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی مسجد با استفاده از سطوح آجری توسط آرش طهرانی

آرش طهرانی، معمار پروژه طراحی مسجد معتقد است در معماری این مسجد ایرانی، مسجد هرگز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *