خانه / اخبار / تولید صندلی از لباسهای قدیمی

تولید صندلی از لباسهای قدیمی

بسیاری از مردم لباس‌های قدیمی‌ خود را به دور می اندازند و بدتر اینکه لباسی که دیگر خیلی‌ کهنه و غیر قابل استفاده است را به مرکز خیریه می فرستند! اما Tobias Juretzek یکی‌ از این افراد نیست. او پیراهن‌های کهنه، شلوار‌های جین و لباس‌های دیگرش را به کار گرفته و آنها را به چیزی قابل استفاده تبدیل می‌کند: مبلمان.

این طراح آلمانی‌ لباس‌های غیر قابل استفاده را با هم مخلوط کرده و از آنها صندلی‌‌های مد روز می‌سازد.

قسمت جالب این است که در گوش و کنار این صندلی‌های می‌توان یک زیپ یا جیب و یا چیز‌های جالب دیگری یافت. و باید اذعان کرد که این صندلی‌ها کاملا محکم و قابل اطمینان هستند و به راحتی‌ وزن یک شخص را تحمل می نمایند.

هر کدام از این صندلی‌ها از ۵ تا ۶.۵ کیلوگرم لباس که از دوستان و آشنایان و کمد شخصی‌ طراح جمع آوری شده اند و در رزین خوابانده شده و سپس در یک قالب تحت فشار قرار گرفته است تهیه شده اند.
این صندلی‌ها که Remember me نام دارند توسط کارخانه مبلمان سازی ایتالیایی Casamania ساخته و به فروش خواهند رسید، و هر کدام چیزی در حدود ۹۵۰ دلار قیمت خواهند داشت.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی لباس با پلاستیک‌

طراحی لباس با پلاستیک‌های بازیافتی!

آرتیست فیلیپینی به نام leeroy new پلاستیک‌هایی از جمله آبکش، کابل برق و تیوب را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *