خانه / اخبار / توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

متن اطلاعیه سازمان سنجش در مورد نحوه توزیع کارت ورود به جلسه و محل برگزاری آزمون عملی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی سال ۱۳۹۰
بدین وسیله به اطلاع داوطلبان کد رشته‌ امتحانی ۱۳۵۸ آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۰ می‌رساند که آزمون پروژه عملی رشته طراحی صنعتی از کد رشته امتحانی ۱۳۵۸ برای آندسته از داوطلبانی که براساس مندرجات کارنامه اولیه آزمون مجاز به انتخاب رشته در رشته طراحی صنعتی شده و نسبت به انتخاب کد یا کدرشته محلهای تحصیلی از رشته طراحی صنعتی اقدام نموده‌اند، در روز جمعه مورخ ۹۰/۴/۳منحصراً در شهرستان تهران برگزار خواهد شد.

داوطلبان رشته فوق لازم است برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون پس از واریز مبلغ ۵۷۰۰۰ ریال (پنجاه و هفت هزار ریال) به حساب شماره ۷۴۸ خزانه داری کل، نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (قابل واریز در کلیه شعب بانک ملی ایران) بابت هزینه برگزاری آزمون پروژه، در تاریخ ۹۰/۴/۲به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و براساس اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کد رهگیری وارد سایت شده و پس از درج شماره، تاریخ فیش پرداختی و کد شعبه بانک ملی، نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه خود و برگ راهنمای شرکت در پروژه اقدام نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون پروژه همراه داشتن اصل فیش پرداختی، پرینت اینترنتی کارت ورود به جلسه و همچنین اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی شخصاً برای پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند ضمناً اصل فیش پرداختی به نحو مقتضی در روز آزمون جمع آوری خواهد شد.

محل برگزاری آزمون پروژه عملی درس طراحی صنعتی از کد ۱۳۵۸
حوزه: خواهران و برادران
نام حوزه برگزاری آزمون: دانشگاه شهید بهشتی
نشانی محل محل برگزاری آزمون: تهران – اوین – بلوار دانشجو

ضمناً اضافه می‌نماید آزمون راس ساعت ۸/۳۰صبح آغاز خواهد شد و لذا داوطلبان باید یک ساعت قبل در محل حضور داشته باشند.
۱- اطلاعات لازم پیرامون آزمون:
تعداد سؤالات و زمان پاسخگویی و سایر اطلاعات لازم در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت ورود به جلسه قابل پرینت خواهدبود، به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید. (۲) هر داوطلب موظف است یک تخته شاسی مناسب به ابعاد۵۰*۳۵ و وسایل معمولی طراحی و اسکیس (فقط مداد رنگی و ماژیک) منحصراً به همراه داشته باشد.
۲ – تذکرهای مهم :
هیچیک از داوطلبان اجازه آوردن وسائل اضافی اعم از کتاب، جزوه، تلفن همراه، پیجر، نت‌بوک و هرگونه وسیله الکترونیکی مجهز به دوربین فیلمبرداری و یا عکس‌برداری و غیره(به جز موارد خواسته شده فوق )را ندارند.
استفاده از هرگونه کتاب طراحی، کاغذ، (بجز آنهایی که در جلسه آزمون به داوطلب داده خواهد شد)، تصاویر متفرقه در جلسه آزمون اکیداً ممنوع بوده و درصورت مشاهده، تقلب محسوب می شود.
در حین انجام پروژه قدم زدن، سرکشی برروی کار دیگران، هر نوع پرسش و پاسخ وکمک به همدیگر مجاز نبوده و درصورت انجام آن به عنوان تقلب محسوب خواهدشد.
هرگونه کولاژ کردن، چسباندن و نصب کردن مصالح متفرقه بر روی پروژه عملی ممنوع می‌باشد.
ازآنجائیکه داوطلبان کد رشته امتحانی ۱۳۵۸ فقط می‌توانند در آزمون دو رشته پروژه دار شرکت نمایند، چنانچه توسط برخی از داوطلبان این موضوع رعایت نشود، برای این دسته از داوطلبان نیز با توجه به اولویت‌های انتخابی، فقط یک رشته پروژه دیگر منظور خواهدشد.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

جشن روز جهانی طراحی صنعتی سال ۱۳۹۸

بخش اول) گزارش جشن روز جهانی طراحی صنعتی در شهر تهران جشن روز جهانی طراحی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *