خانه / اخبار / بسته بندی جدید عینک Nike

بسته بندی جدید عینک Nike

شرکت طراحی جیمز اوون و نایک با همکاری یکدیگر بر آن شدند تا یک بسته بندی عینک برای مدل جدید Vapor Strobe طراحی و تولید کنند.

طراحی خلاقانه این عینک، یک بسته بندی جذاب و متفاوت را می طلبید. این مدل جدید Vapor Strobe توانایی ورزشکاران را با ارتقاء مهارت های بینایی در آنها مانند قدرت تمرکز، تعادل بصری، افزایش دید پیرامونی و زمان پاسخگویی چشم با استفاده از تکنولوژی لنز “Strobing” ، دو چندان می کند.

این بسته بندی نیز بگونه ای طراحی شده است که هنگامی که درب بسته به سمت بالا حرکت می کند، فضاهای خالی ایجاد شده بر روی پوشش رویی بسته بخاطر سطح رنگ فسفری زیر خود، به نوعی آشکار و پنهان می شوند و حالت Strobing یا بنوعی تپش یا ضربان ایجاد می کنند.

این بسته بندی بیشتر از سادگی و طراحی زیبای خود، نمایانگر تحول و تکنولوژی برتری است که در خود جای داده است. در این طرح یک مکانیزم ساده قفل شدن، محتویات درون بسته را در هنگامی که مورد استفاده نیست، ایمن نگه می دارد.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

طراحی مسجد با استفاده از سطوح آجری توسط آرش طهرانی

آرش طهرانی، معمار پروژه طراحی مسجد معتقد است در معماری این مسجد ایرانی، مسجد هرگز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *