خانه / اخبار / برف،نقطه،آغاز!

برف،نقطه،آغاز!

کمی نفس را که عمیق و گوش ها را تیز کنیم عطر بهار نارنج و صدای شب پره ها از دور می رسند و این ها نوید دوباره ی سالی ست که می توان بهارش را به نشان از فرصتی دوباره برای قول دادن ها جشن گرفت. همان قول هایی که در شمارش آخرین ثانیه های زمستان و زمزمه های یامقلب القلوب والابصار به خودت می دهی و آخر سال برای ناتمام ماندنشان دلشوره می گیری، اما دوباره بهار فرصتی که طبیعت دعوتمان می کند به امیدهای نو و قول های تازه و روزهایی سبز برای تعبیر خواسته هایمان.

“سال نو مبارک”

و حال پایگاه گزارشگر طراحی صنعتی همزمان با نو شدن روز، سومین سال فعالیت خود را پشت درهای بهار می گذارد و چهارمین سال را با امیدی سرشار از بودن در کنار شما مخاطبان گرانقدرش جشن می گیرد. باشد تا در سال پیش رو در راه تحقق اهداف همیشگیمان و اعتلای جایگاه طراح و طراحی صنعتی سربلند بوده و در کنار شما سالی پر از رویدادهای پیشرو و موثر داشته باشیم.

در سالی که گذشت فعالیت های مثبتی از طرف فعالان این حوزه صورت گرفت که در جای خود باعث دلگرمی است، برنامه هایی چون “نمایشگاه هفته دیزاین میلان، کارگاه های تخصصی، رونمایی های مختلف، جشن کتاب، دورهم برای طراحی” و . . . . ولی از این باب جای تأسف مضاعف دارد که برنامه هایی که سال های گذشته برگزار می گردید به دلایلی که بر همگان روشن است و نیست، مانند “روز جهانی طراحی صنعتی” و یا برنامه “یک روز طراحی”، برگزار نگردید.

گزارشگر طراحی صنعنی نیز همچون سالهای قبل، و با برنامه ریزی بر اساس اهداف و همچنین راهنمایی های شما مخاطبان، در سالی که پشت سر نهاد فعالیت هایی را در جهت ارتقاء آگاهی جامعه طراحی صنعتی انجام داد، رویداد هایی چون:
– برگزاری نمایشگاه طراحان ایرانی در هفته دیزاین میلان
– برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی
– دورهم برای طراحی خدمات و دورهم برای طراحی پایدار(نمایندگی تهران)
– راه اندازی سامانه پیامکی ارتباط با مخاطبان برای دریافت نظرات و انتقادات مخاطبان و همچنین اطلاع رسانی جامع تر
– برگزاری اولین دوره مسابقه دوروزه طراحی و ساخت روشنایی با همکاری خانه طراحی کارستان
– سمپوزیوم طراحی در هزاره سوم (برگزاری مشترک با مجله طراح)

این پایگاه در سال پیش رو بر آن است که ضمن تثبیت فعالیت های گذشته خود همچون برنامه های JAM و مسابقه طراحی و ساخت روشنایی، با حمایت و همکاری فعالان حوزه طراحی صنعتی و شما مخاطبان برنامه های جدیدی را در حوزه دیزاین اجرا نماید که یکی از مهتمرین آنها برگزاری اولین کنفرانس ملی طراحی خدمات است که در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری از آن، ارائه خواهد شد.

در پایان و شاید به نوعی آغاز ، گزارشگر طراحی صنعتی، به همه مخاطبان از صمیم قلب تبریک و شادباش گفته و سالی خوش و خوش وخوش را برای همه آرزو دارد و از تمامی شما عزیزان می خواهد با ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در هرچه پربارتر کردن این پایگاه که متعلق به تمامی جامعه طراحی صنعتی ایران است یاری نمایید.

نوروز مبارک
گزارشگر طراحی صنعتی

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

گزارش اختصاصی از برنامه “دورهم برای طراحی پایدار تهران ۲۰۱۳”

برنامه “دورهم برای طراحی پایدار تهران ۲۰۱۳” در آخرین روز آبان ماه و نخستین روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *