خانه / رویداد / اولین دوره‌ی لیگ اینترنت اشیا کشور

اولین دوره‌ی لیگ اینترنت اشیا کشور

لیگ اینترنت اشیا کشور (منطقه شمال و مرکز کشور)
ویژه تیم‌ها و افراد علاقمند به IOT

برای اولین بار مرکز نوآوری اینترنت اشیا ایران (آیوتیک) با حمایت ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، لیگ اینترنت اشیا (IoT) در ایران برگزار می‌نماید.

برای آماده‌سازی تیم‌ها و ایجاد زمینه دانشی و اطلاعاتی مناسب درباره موضوعات مورد رقابت میان تیم‌ها، یک پیش رویداد قبل از برگزاری مسابقه طراحی شده که در آن مباحث کلیدی مربوط به ۴ موضوع اصلی لیگ به شرح زیر به ثبت نام ‌کنندگان ارایه خواهد شد.

  • بهینه‌سازی مصرف انرژی
  • شهر هوشمند
  • خانه هوشمند
  • هوشمندسازی حمل‌و‌نقل

پس از برگزاری پیش‌رویداد و مشخص‌شدن موضوعات مورد علاقه هر تیم، تیم‌ها فرصت خواهند داشت که با هم‌تیمی‌های خود روی ایده انتخابی خود کار کنند و پرزنت اولیه خود را آماده نمایند. طی این بازه زمانی، مربیان با تیم‌ها در ارتباط خواهند بود و راهنمایی‌های لازم به تیم‌ها ارایه خواهد شد.

در نهایت تیم‌ها در روز مسابقه در حضور داوران منطقه‌ای، طرح خود را ارایه خواهند کرد و نتایج نهایی، اعلام خواهد شد.

لیگ منطقه شمال و مرکز کشور به میزبانی شهر تهران، از تاریخ ۱۴بهمن ماه با برگزاری پیش رویداد آغاز به کار می کند و در نهایت در تاریخ ۲۴ بهمن ماه داوری تیم ها به پایان خواهد رسید.

پیش رویداد
۱۴ بهمن ماه
فینال لیگ
۲۴ بهمن ماه
مکان
محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران -بوستان گفتگو
وب‌سایت برگزار کننده

 

 

 

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

سومین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء ایران

اینترنت اشیاء در واقع شبکه‌ ای از اشیاء هستند که می‌توانند (با کمک کامپیوتر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *