خانه / جعبه دانش / Wired to Care

Wired to Care

Wired to Care (Business and Design) :عنوان

موضوع: بیزینس

نویسنده: Dev Patnaik

مترجم:

ناشر:

توضیحات تکمیلی:
این کتاب، در واقع یک کتاب راجع به بیزینس است منتها به سئوالاتی پاسخ می­دهد که مربوط و مفید برای خیلی‌ از رشته‌های دیگر به ویژه design می‌باشد.
نویسندهٔ این کتاب معتقد است که مسیری که به موفقیت ختم می­شود با یکدلی هموار می­گردد، جایی که تصمیم گیرنده گان با استفاده کنندگان همدرد می­شوند و بیشتر به موفقیت آن مجموعه می­نگرند تا فعالیت‌هایی‌ که باعث صرفه جوی ایی در هزینه‌ها می­شود، جایی که امید بیشتر از شهرت اهمیت دارد. نتیجهٔ این امر سود بیشتر، محصولات خوبتر و کارمندان و کاربران شادتر است. این کتاب بررسی‌ می‌کند که چگونه می‌توان این غریزهٔ انسانی‌ را پرورش داد که انسان‌ها خود را جای یکدیگر بگذارند؟ چگونه می‌توان با ایجاد حس همدردی شرکتهای بزرگ را با دنیای اطرافشان مرتبط کرد؟ و چگونه می‌توان از این حس همدردی برای رشد و تحول استفاده نمود؟

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

About Face 3

عنوان: درباره صورت ۳ – About Face 3 موضوع: اصول طراحی تعاملی نویسنده: آلن کوپر، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *