خانه / راهنمای تحصیلی / Royal College of Art

Royal College of Art

نام دانشگاه:

Royal College of Art

London, England, Europe

رتبه دانشگاه:
۴۰ دانشگاه برتر طراحی صنعتی

رشته های تحصیلی:

Master of Art/ Science in Innovation Design Engineering

(رشتهٔ دوگانه)

Master of Art/ in Vehicle Design

توضیحات تکمیلی:

Master of Art/ Science in Innovation Design Engineering:

این رشته، در زمینهٔ طراحی محصول بسیار منحصر به فرد و پیشرو می‌باشد. در این رشته دو بخش دیزاین و مهندسی‌ با هم کار می­کنند. دانشجویان، مخلوطی از رشته های گوناگون هستند و با پروژه‌های بسیار درگیر کننده روبرو و از این طریق با آخرین متد‌های تحقیق، طراحی، مدلسازی و تولید آشنا می­شوند.

Master of Art/ in Vehicle Design:

این رشته یکی‌ از بهترین رشته‌ها برای طراحی وسیله نقلیه در سراسر دنیا می‌باشد. در این رشته تاکید بسیاری بر روی طراحی ماشین با توجه به نیازهای فعلی‌ و آینده قرار دارد و دانشجویان باید مسائلی‌ مانند طراحی سیستم‌های حمل و نقل شهری، طراحی وسایل نقلیه پایدار و همچنین طراحی برای انسان دیجیتال مدار را در پروژه‌های خود در نظر بگیرند. دانشجویان این رشته از سرپرستی تیمهای حرفی‌ طراحی خودرو برخوردارند.

کمک های مالی:
دانشجویان غیر اروپایی باید با سفارت انگلیس در کشورشان تماس بگیرند و درباره اینکه آیا هیچ نوع از Scholarship به آنها تعلق می‌گیرد پرسو­جو کنند. تعداد محدودی از کمک‌های مالی برای دانشجویان پذیرفته شده در سال دوم تحصیلشان و بر اساس تواناییهای برتر علمی‌ و عملی‌ شن در طی‌ سال اول فراهم است.

آدرس وب سایت:

http://www.rca.ac.uk/

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

UMEA Institute of Design

نام دانشگاه: UMEA Institute of Design Umea, Sweden, Europe رتبه دانشگاه: ۴۰ دانشگاه برتر طراحی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *