خانه / راهنمای تحصیلی / National Cheng Kung University

National Cheng Kung University

نام دانشگاه:

National Cheng Kung University

Tainan, Taiwan, Asia

رتبه دانشگاه:
۴۰ دانشگاه برتر طراحی صنعتی

رشته های تحصیلی:

Master of Strategic Design

Master of Interaction Design

Master of Collaborative Design

Master of Kansei Design

توضیحات تکمیلی:
Master of Strategic Design
این رشته بیشتر بر تحقیق در زمینهٔ دیزاین و بکارگیری طراحی‌ سیستماتیک با استفاده از روش شناسی‌ در دیزاین تاکید دارد و در نهایت دانشجویان را به محققانی در زمینهٔ طراحی‌ و مدیریت تبدیل می‌کند که می­توانند در جهت ارتقای جامعه ی علمی‌ و دانشگاهی طراحی‌ صنعتی همکاری کنند.
Master of Interaction Design
دانشجویان در این رشته تلاش می­کنند تا از طریق تمرکز بر روی عوامل انسانی‌ و ارگونومی محصولات و فضاها ایی را خلق کنند که به سهولت برای مردم قابل استفاده باشد. منتها با توجه به نیازهای تکنولوژیکی امروز، دانشجویان بخش اعظمی از فعالیتهایشان را به روی طراحی سیستم‌ها و محصولات مجازی متمرکز می­نمایند.
Master of Collaborative Design
این رشته سعی‌ دارد که از برنامه‌های کامپیوتری و مهندسی‌ کمک گرفته تا دیزاین را به صورت یک علم قابل پیش بینی‌ درآورد و احتمال خطا و عدم موفقیت دیزاین را به حداقل برساند.
Master of Kansei Design
در این رشته دانشجویان می­آموزند که چگونه رفتار‌ها و خواست­های انسان‌ها را برسی‌ کنند. این رشته با استفاده از روش دلیل آوری Reasoning تلاش دارد که دانشجویان را با دیزاین انسان محور اشنا سازد.

کمک های مالی:
دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می­تواند یا از Scholarship و یا با توجه به وضعیت اقتصادی‌شان از کمک‌های مالی دانشگاه بهره ببرند.

آدرس وب سایت:

http://www.ide.ncku.edu.tw/en/content/graduate-program

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

UMEA Institute of Design

نام دانشگاه: UMEA Institute of Design Umea, Sweden, Europe رتبه دانشگاه: ۴۰ دانشگاه برتر طراحی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *