خانه / جعبه دانش / Industrial design served

Industrial design served

عنوان:
Industrial design served

موضوع:
طراحی صنعتی

آدرس وب سایت:
http://www.industrialdesignserved.com/

 

توضیجات تکمیلی:

این سایت یکی از مجموعه گالری هایی است که زیرمجموعه سایت اصلی Behance Network می باشد. سایت اصلی یک سایت ایجاد پورتفولیو است و در مجموعه گالری های خود آثار برگزیده این پورتفولیو ها را در چند بخش از جمله طراحی صنعتی، طراحی اسباب بازی، دیجیتال آرت، تصویر سازی و … در معرض نمایش قرار داده است. هدف سایت ایجاد ارتباط بین طراحان و همچنین نمایش آثار خلاق طراحان جوان می باشد. در این سایت می توانید با طرح های مختلفی از اقصی نقاط جهان و با فرهنگ های مختلف آشنا شوید و دید آنها را نسبت به طراحی مشاهده نمایید.
این سایت محل خوبی برای دیده شدن می باشد مخصوصا که شرکت های زیادی با مراجعه به این سایت نیروهای خلاق خود را از بین کاربران این سایت گزینش می کنند. در این سایت شما می توانید
در فرصتی مناسب سایت اصلی که فعالیت های گسترده ای را دارد مشاهده نمایید.

آدرس سایت اصلی:
Behance(DOT)net

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

designboom

عنوان: designboom موضوع: طراحی، معماری، هنر آدرس وب سایت: www.designboom.com   توضیحات تکمیلی: در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *