خانه / اخبار / شرکت Forever 21 اعلام ورشکستگی کرد

شرکت Forever 21 اعلام ورشکستگی کرد

Forever 21 یک شرکت خرده‌فروشی زنجیره‌ای پوشاک آمریکایی بود که در صنعت مد و فست فشن فعالیت می‌کرد و با داشتن حدود ۸۰۰ شعبه در سراسر دنیا، این هفته اعلام ورشکستگی کرد (از نوع فصل ۱۱*)، شرکت Forever 21 می‌گوید؛ برنامه‌ی آن‌ها خروج از قاره آسیا و اروپا است ولی همچنان به فعالیت‌شان در مکزیک و آمریکای لاتین ادامه می‌دهند.

شرکت تصمیم گرفته است حدود ۳۰۰ الی ۳۵۰ فروشگاه‌اش را تعطیل کند. Linda Chang معاون اجرایی شرکت در این زمینه به خبرنگار یورونیوز گفته است: “این یک قدم مهم و ضروری برای حفظ آینده شرکت بود و از این طریق ما قادر به سازماندهی مجدد بیزینس‌مان خواهیم بود”

شرکت طراحی و تولید پوشاک Forever 21 اعلام ورشکستگی کرد.

این شرکت با توجه به سرمایه‌ای که از طریق وام گرفتن از دو بانک بدست اورده است، اعلام کرده تمایل دارد مثل سابق در این تجارت فعالیت کند و کلیه خط مشی‌های شرکت اعم از کارت‌های هدیه، مرجوع کردن، تعویض کردن، استرداد و… را رعایت کند.”

*فصل ۱۱ قانون ورشکستگی ایالات متحده برای سازماندهی مجدد یک تجارت مورد استفاده قرار می‌گیرد. تصمیمات مهم اقتصادی توسط دادگاه ورشکستگی گرفته می‌شود. در این روش نهادهای بازسازی و طرح پرداخت درصدد است تا اموال ورشکسته را در تصرف وی قرار دهد تا با اعطای مهلت جهت بازپرداخت بدهی‌ها، شرکت به بازار دادوستد بازگردد.

 

منبع: US fashion retailer Forever 21 files for bankruptcy

 

 

 

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *