خانه / اخبار / ES01 مدل جدید رابط الکتریکی Punkt.

ES01 مدل جدید رابط الکتریکی Punkt.

Punkt. به تازگی مدل جدید محصول خود را با نام ES01 به بازار ارائه کرده است. این مدل توسط Georges Moanack و تحت نظر مدیر هنری Maison et Objet ، آقای Jasper Morrison طراحی گردیده است.


این مدل جدید با هدف کمک به نظم دادن شلوغی و پراکندگی کابل های برق در زندگی امروزی طراحی شده است. این نمونه ۵ سوکتی به گونه طراحی شده، که می تواند با انواع استاندارد های الکتریکی کشورهای مختلف دنیا سازگار باشد.


ES01‌ همه کابل های شما را بصورت کاملاً منظم و محکم احاطه کرده و به یک خروجی مرتب و تمیز تبدیل می کند. این محصول می تواند در خانه و محل کار براحتی مورد استفاده قرار گیرد.


طراحان دراین مدل سعی کرده اند که کاربر بتواند ۲ یا ۳ سوکت معمولی برق و همچنین ۲ یا ۳ سوکت آداپتور را همزمان به این محصول وصل کنند. علاوه بر این ویژگی این مدل قادر است که هنگام نوسان و یا بالا رفتن بیش از اندازه برق ، رابط الگتریکی را از طریق یک فیوز قطع کرده تا به دستگاه های الکتریکی مرتبط به آن آسیبی نرسد.


طراحی خارجی این محصول نیز در اوج سادگی و مینیمالیستی صورت گرفته و یک دکمه روشن و خاموش هماهنگ با فرم کلی محصول در مرکز آن جا داده شده است.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت[۱]‌ DIY ساده، هرکسی قادر به تبدیل دیوار به تاچ‌اسکرین و طراحی دیوار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *