خانه / اخبار / طراحی یونیت دندانپزشکی Eurus

طراحی یونیت دندانپزشکی Eurus

اخیرا شرکت آلجر دیزاین (Alegre design) یونیت جدیدی به نام Eurus برای شرکت ژاپنی تاکارا بلمنت (Takara Belment) طراحی کرده است. Eurus به دنبال پاسخگویی به نیازهای جدید تجهیزات پزشکی در کلینیک‌های دندانپزشکی می‌باشد. طراحی این یونیت نه تنها کاربردی می‌باشد، بلکه زیبایی‌شنایی آن با سیر طبیعی دندانپزشکی هماهنگ شده است.

امروزه دندانپزشکی با زیبایی‌شناسی و درمان‌های مرتبط با آن ارتباط برقرار کرده است و انجام آن به یک هویت بصری که به آن زبان مربوط باشد، نیاز دارد. زبان بازار پیشرفته پزشکی در قالب طرحی که بیشتر گرد، شفاف و سفید می‌باشد درآمده است.

منحنی‌های نرم و خطوط سیال معرف طراحی Eurus می‌باشد، پروژه‌ای که دوسال بطول انجامید. همکاری فشرده و ثابت با تیم تولید ژاپنی منجر به خط تولیدی شده که چشم انداز اروپایی و استانداردهای کیفیت ژاپنی را با کارایی برند تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی ترکیب می‌کند.

Eurus قادر به ایجاد یک تجربه خوب است که سبب بهبود بیمار در یک ایستگاه کاری دندانپزشکی بسیار امن و راحت می‌شود.

این محصول، راحتی بیمار و ارگونومی کار کارورز را مورد توجه قرار می‌دهد. اندازه‌گیری فرم‌ها و فاصله‌های منحنی به میلیمتر و کاهش حرکات تخصصی دندانپزشک مدیون ادغام کارآمد قطعات مختلف می‌باشد. این خط تولید تجربه اثبات شده شرکت آلجر دیزاین در زمینه ارگونومی برای دفتر کار را به‌همراه دارد و آن را در قالب یونیت دندانپزشکی ارائه داده است که شرایط کاری را بهبود بخشیده، خستگی را کاهش داده، نور را بهینه ساخته و بهداشت و پاکیزگی فضا را آسان می‌سازد.

طراحی یونیت دندانپزشکی به نام Eurus

طراحی یونیت دندانپزشکی به نام Eurus

 

مترجم: نگین بزرگی‌نژاد، گزارشگر طراحی صنعتی

 

منبع: Alegre Designs Eurus Dental Workstation for Takara Belmont

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت[۱]‌ DIY ساده، هرکسی قادر به تبدیل دیوار به تاچ‌اسکرین و طراحی دیوار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *