خانه / گزارش اختصاصی / گزارش اختصاصی نمایشگاه عکاسی دانشجویان دانشگاه یادگار

گزارش اختصاصی نمایشگاه عکاسی دانشجویان دانشگاه یادگار

عکاس و تهیه کننده گزارش: امیر علی بنی اسد

نمایشگاهی از عکس های دانشجویان طراحی صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره)صبح روز پنجشنبه ۶ خرداد ماه سال جاری به مدت پنج روز با عنوان «نمایشگاه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی» در دانشکده هنر و معماری این دانشگاه گشایش یافت. در این نمایشگاه ۲۹ عکس با موضوعات عکاسی از شیشه عطر، ساعت، جواهرات و شکلات هیس به نمایش در آمد.

این عکس ها حاصل فعالیت کلاسی دانشجویان طرلحی صنعتی بود. این نمایشگاه به همت و حمایت استاد عکاسی سرکار خانم معتمدی و مدیر گروه طراحی صنعتی این دانشکده خانم تیموریان و پشتیبانی و حمایت و تلاش ریاست دانشکده جناب آقای دکتر مدنی و زحمات دانشجویان بر پا شد.
این نمایشگاه بسیار مورد استقبال دانشجویان و همچنین اساتید دانشگاه قرار گرفت.

در روز پایان این نمایشگاه ریاست محترم کل دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) حجت الاسلام والمسلمین موسوی از این نمایشگاه بازدید کردند که موجب دلگرمی دانشجویان شد.


در پایان ۴ اثر به عنوان اثار برگزیده انتخاب شد که به ترتیب رتبه متعلق به آقای امیر علی بنی اسد، خانم سیما پیر هادی و خانم شیدا حاتمی می باشد.

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

گزارش اختصاصی از کنفرانس IOV

ارسال گزارش : رائیکا خورشیدیان و سارا مستوفی IOV یا سازمان بین المللی هنرقومی، شبکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *