خانه / اخبار / پیراهن های دوکاره

پیراهن های دوکاره

اینروز‌ها خیلی‌ از مردم با دوچرخه به محل کار خود می­روند. بعضی‌ از آنان یک پیراهن اضافه رسمی‌ با خود حمل می­کنند که به محض رسیدن به محل کار آن را با لباسی که به تن دارند تعویض نمایند.
این مساله برای طراح انگلیسی Sam Hecht که خود نیز دوچرخه سوار است به مساله بغرنجی تبدیل شده بود و باعث شد که وی به همراه شرکت انگلیسی‌ Margaret Howell پیراهنی ویژه طراحی کند.

نتیجه این طراحی، راحتی تی شرت دوچرخه‏سواری را با رسمی‌ بودن پیراهن کار ترکیب می‌کند. این پیراهن در قسمت عقبی دو جیب بزرگ دارد که دوچرخه سوار می­تواند به راحتی‌، نقشه، روزنامه، کیف پول، کلید و یا هر شیی کوچک دیگری را که با خود به محل کارش می­برد در آن جای دهد. همچنین یک جیب مخفی‌ به طرز هوشمندانه ای در بالای لبه آستین دست چپ تعبیه شده، که به دوچرخه سوار اجازه می­دهد تا کارت مترو و یا موبایلش را در آن قرار دهد. مابقی پیراهن بسیار ساده و با جزئیات کم طراحی شده است.

این پیراهن اصلا ارزان نیست و حدود ۳۶۰ دلار قیمت دارد.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت[۱]‌ DIY ساده، هرکسی قادر به تبدیل دیوار به تاچ‌اسکرین و طراحی دیوار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *