خانه / اخبار / نمایشگاه Da Morto A Orto

نمایشگاه Da Morto A Orto

این دو طراح در نمایشگاه مبلمان میلان ۲۰۱۱، نمایشگاهی از مبلمان‌های نجات یافته از زباله‌ها را برگزار کردند و از این مبلمان شکسته و دور اندخته شده به عنوان محلی برای پرورش گل و گیاه استفاده شده بود.
این محصولات برای باغهای داخلی‌ در فضای آشپزخانه و همچنین کلاس‌های درسی‌ که به تدریس تاریخ اختصاص داده شده اند طراحی گشته اند.

این پروژه توسط AMSA که یک آژانس شهری برای توسعه پایداری محیط زیست است حمایت شده است، و با همکاری کمپانی تاریخی‌ Fratelli Ingegnoli و سازمان خیریه Banco Building اجرا شده است.

این نمایشگاه تنها مجموعه ای از قطعات مبلمان شکسته نیست بلکه توصیفی استعارهِ ای از وسایلی‌ است که در زندگی‌ روزمره ما استفاده می شوند و پس از مدتی‌ ما آنها را بی‌ استفاده تلقی‌ کرده و به دور می اندازیم. این قطعات در این نمایشگاه با هم ترکیب شده اند و اشیا جدیدی را تولید نموده اند که می تواند دوباره بر رشد گل و گیاه مورد استفاده قرار بگیرند.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

پنج چیدمان هنری که بهتر است در دوسالانه معماری شیکاگو ۲۰۱۹ از دست ندهید

پنج چیدمان هنری که بهتر است در دوسالانه معماری شیکاگو سال ۲۰۱۹ از دست ندهید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *