خانه / رویداد / نمایشگاه و آئین افتتاحیه آثار برگزیده نخستین جشنواره عکاسی بافت تاریخی «ته ران»

نمایشگاه و آئین افتتاحیه آثار برگزیده نخستین جشنواره عکاسی بافت تاریخی «ته ران»

نمایشگاه و آئین افتتاحیه آثار برگزیده نخستین جشنواره عکاسی بافت تاریخی «ته ران» با رویکرد زندگی در محلات قدیم، ۹ خرداد برگزار خواهد شد.
به گزارش ستاد خبری نخستین جشنواره عکاسی بافت تاریخی “ته ­ران”، نمایشگاه آثار برگزیده نخستین جشنواره عکاسی بافت تاریخی «ته ران» با رویکرد زندگی در محلات قدیم از ۹ تا ۱۷ خردادماه سال جاری در گالری های نامی و میرمیران خانه ی هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.
در این نمایشگاه از میان ۴۰۰۰ هزار عکس ارسال شده به دبیرخانه جشنواره عکاسی«نه ران»، ۱۲۶ عکس به انتخاب هیات داوران برای نمایش در بخش نمایشگاهی انتخاب شده است.
آئیین افتتاحیه نمایشگاه و اهدا جوایز به نفرات برگزیده این جشنواره نیز پنجشنبه ۹ خرداد از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در سالن شهناز خانه ی هنرمندان ایران برگزار می شود.
گفتنی است ساعت بازدید از نمایشگاه، از ساعت ۱۴ الی ۲۱ می باشد. علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیتشر به سایت جشنواره به آدرس www.thhc.ir مراجعه کنند.
نخستین جشنواره عکاسی بافت تاریخی«ته ران» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران و با همکاری ستادی متشکل از کمیته پیگیری خانه های تاریخی تهران، گروه معماران آرل و بنیاد فردوسی و مشارکت ستاد گردشگری شهر تهران، کمیسیون ملی یونسکو، کمیته ملی موزه های ایران، انجمن عکاسان میراث فرهنگی و دفتر نماینده شهردار تهران در هیات های امنا اماکن تاریخی، موزه ها و میراث فرهنگی برگزار می شود.

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *