خانه / گزارش اختصاصی / گزارش ویدئویی نشست پاییزه گفتمان تفکر دیزاین

گزارش ویدئویی نشست پاییزه گفتمان تفکر دیزاین

اولین نشست از سلسله نشست های گفتمان تفکر دیزاین ، روز دوشنبه ۲۲ آبان با استقبال و حضور علاقه مندان و فعالین این حوزه در خانه هنرمندان تهران برگزار شد. در این نشست طبق اعلام قبلی ۴ سخنرانی و یک برنامه گفتگو محور برگزار گردید. در بخش سخنرانی ها آقایان دکتر محمد منصور فلامکی – معمار، دکتر علیرضا اژدری – طراح صنعتی، صالح برادران امینی – طراح خدمات و تورج صابریوند – دیزاینر به بیان دیدگاه های خود در این حوزه پرداختند.

این سلسله نشست ها سعى بر آن خواهد داشت که اندیشمندان، فرهیختگان، استادان و دانشجویان رشته هاى مرتبط با تفکر دیزاین را در زیر یک سقف گرد هم آورد تا در راستاى سیاست هاى راهبردى توانمد سازى بدنه کارشناسى و تخصصى کشور امکان تعامل هاى سازنده میان رشته اى بین گروه هاى مرتبط با مقوله دیزاین را فراهم سازد .

در ادامه ویدئوی سخنرانی سخنرانان را می توانید مشاهده نمایید.

 

سخنرانی صالح برادران امینی

سخنرانی تورج صابری وند

سخنرانی دکتر محمد منصور فلامکی

سخنرانی دکتر اژدری

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

جشنواره ایده های برتر فناوری های نرم و صنایع خلاق فرهنگی

ضرورت برگزاری: حرکت در مسیر خلاقیت و نوآوری نیازمند شناسایی فرصت های نو در فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *