خانه / اخبار / نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۰ اعلام شد

نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۰ اعلام شد

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ اعلام شد. کلیه داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

به گزارش مهر، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند برای مشاهده نتایج به سایت سازمان سنجش به نشانی http://sanjesh.org مراجعه کنند و با ورود اطلاعات شماره پرونده، شماره داوطلبی و یا مشخصات شناسنامه ای از نتیجه آزمون مطلع شوند.

ابراهیم خدایی – قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور پیش از این در گفتگو با مهر با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یادآور شده بود: ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد نسبت به سال گذشته ۶۴ درصد افزایش یافته است و ۷۵ هزار نفر بر اساس ظرفیت دانشگاهها پذیرفته می شوند و همچنین با احتساب پذیرش استعدادهای درخشان با آزمون و بدون آزمون، ۸۵ هزار نفر در این مقطع پذیرفته می شوند.

به گزارش مهر، کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ در ۱۴۲ کد رشته امتحانی و در روزهای ۲۷ تا ۲۹ بهمن ماه برگزار شد و ۸۷۰ هزار نفر در این آزمون شرکت کردند.

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت ایران، از طریق برگزاری آزمون اختصاصی

به گزارش سایت دانشگاه علم و صنعت، پردیس دانشگاهی شماره ۲ دانشگاه علم و صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *