خانه / اخبار / میز آبیس – Abyss

میز آبیس – Abyss

کریستوفر دافی (Christopher Duffy) اخیرا از میز ابیس (Abyss Table ) رونمایی کرده است، میز قهوه جدیدی که عظمت حجم آبی رنگ را در فضاهای داخلی نمایان می کند. این میز همان قدر که از زیبایی خود سخن می گوید به همان میزان هم عملکردی است و همانند برش های مقطعی در مباحث زمین شناسی است که سحر دریا را به خاطر می آورد.

کریستوفر دافی، موسس شرکت Duffy London در مورد محصول جدیدش چنین می گوید:

“در کارخانه شیشه سازی ام به لایه های ضخیم شیشه نگاه می کردم که متوجه شدم که چطور این ماده با اضافه شدن لایه های روی هم تیره تر می شوند- درست مثل دریا زمانی که عمیق تر می شود. من خواستم با این کار بستر واقعی دریا در زمین را تکرار و کپی کنم. مثل اینکه یک قدرت اسطوره ای یک مکعب مستطیل فوق العاده از لایه های زمین را کنده تا به عنوان دکور شخصی اش استفاده کند.”

تیم دیزاین یک سال را در استودیوی لندن خود برای توسعه طرح این میز با امتحان کردن شیشه تراشیده شده، Perspex (نوعی پلاستیک شفاف چون پلاکسی) و چوبو برای خلق دوباره حجم سه بعدی که تخیل دافی ضبظ کرده بود سپری کردند.

میز ابیس طبق سفارش و به تعداد محدود (۲۵ عدد) از متریال پایدار ساخته می شود و دست ساز است.

منبع

 

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت[۱]‌ DIY ساده، هرکسی قادر به تبدیل دیوار به تاچ‌اسکرین و طراحی دیوار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *