خانه / تازه ها / معرفی کتاب من، طراح خودرو

معرفی کتاب من، طراح خودرو

معرفی کتاب من، طراح خودرو

نویسنده: مت ماروکو – آدام هوبرز
مترجم: سالار سیفی‌زاده
انتشارات: کتاب وارش

توضیحات تکمیلی

بخشی از مقدمه ویراستار:

یکی از جذاب‌ترین شاخه‌های طراحی، رشته طراحی خودرو است که در ایران هم علاقه‌مندان بسیاری دارد. رقابت شدید برندهای خودروسازی باعث شده طراحی خودرو و طراحان خودرو، بیش از گذشته مورد توجه باشند. برای ورود به این رشته، کسب مهارت طراحی (Sketching) نقش تعیین کننده دارد و می‌توان گفت جزو مهم‌ترین عوامل موفقیت تحصیلی و حرفه‌ای طراحان خودرو است.

من، طراح خودرو کتابی برای آموزش این مهارت به علاقه مندان است. طرح کتاب به گونه‌ای است که به صورت گام به گام خواننده را هدایت کرده و او را به سرعت آماده تمرین مباحث آموزشی می‌کند. کتاب با تأکید بر تمرین مداوم، پس از هر فصل صفحاتی محتوی الگوهای پرسپکتیوی برای طراحی در نظر گرفته است. به این ترتیب مخاطب را از نقش خواننده جدا و او را در جایگاه طراحی می‌نشاند، تا  من، طراح خودرو، هم کتاب و هم دفتر طراحی خواننده باشد.

مراکز توزیع این کتاب:  www.pizzabook.ir

 

 

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

ساخت و طراحی خودرو الکتریکی با پلاستیک بازیافتی!

طراحی خودرو الکتریکی با پلاستیک بازیافتی!

روزانه اخبار و مطالب زیادی در مورد وضعیت بحرانی کره زمین منتشر می‌شود. از گرم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *