خانه / اخبار / محفظه فروش خیابانی غذا

محفظه فروش خیابانی غذا

ترجمه شده توسط: شیدسا جمشیدیش
Vinaccia Integral Design ، محفظه ای برای حمل وفروش غذا در بازارهای خیابانی طراحی کرده است.

با ساختمان آن آغاز می کنیم که از ظروف مجزای غذا تشکیل شده است. این محفظه به راحتی به وسیله ی چرخهایش حرکت می کند و غذا را طی، فروش در خیابان تازه و گرم نگه می دارد، زیرا ساختمان اصلی آن به وسیله ی قالب گیری دورانی و تکنولوژی تزریق ساخته شده است و از پلی اورتان در داخل دیواره ها به عنوان عایق استفاده شده است.

محفظه ها طوری ساخته شده اند که بتوان آن ها را روی هم قرار داد تا به شکل پیشخوان فروش در بیاید و این سیستم با یک صفحه ی نیم دایره که پایه ها را نگه می دارد و این قابلیت را ایجاد می کند که روی پیشخوان پوستر تبلیغاتی نصب شود، کامل شده است. در پیشخوان آن بلندگوهایی نیز تعبیه شده است با قابلیت پخش mp3،تا مشتری ها را با موسیقی تشویق به خرید کند.
این پروژه با همکاری Monetti SPA انجام شده است که در بخش فنی کار، همکاری داشته است.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت[۱]‌ DIY ساده، هرکسی قادر به تبدیل دیوار به تاچ‌اسکرین و طراحی دیوار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *