خانه / اخبار / طراحی مجدد شانه تخم مرغ

طراحی مجدد شانه تخم مرغ

Eva Valicsek, دانشجوی طراحی مؤسسه هنر‌های کاربردی مجارستان یک طرح بسیار هوشمندانه برای شانه‌های تخم مرغ خلق کرده است.

به جای شانه‌های تخم مرغ رایج که معمولا مقوhیی، پلاستیکی و یا استایروفومی هستند، این طراح جعبه ای را ساخته که از یک قطعه مقوای کارتون تشکیل شده است و به صورت آکاردئونی تا می شود و دارای سوراخ‌های بیضی شکل است که تخم مرغها را در خود نگاه می دارد.

برای دسترسی‌ آسان بالای جعبه باز است، اما محتوای جعبه با استفاده از یک کش پلاستیکی در هر طرف جعبه در داخل آن نگه داشته می شود.

مزیت عمده این کارتون‌ها این است که قابل بازیافت هستند، و می توانند بر روی هم سوار شوند، و از کمترین میزان مواد ساخته شده اند.

اگرچه نباید نادیده گرفت که قسمت باز بالای جعبه ممکن است که از حفاظت تخم مرغ‌ها بکاهد بویژه در حین حمل و نقل، البته این مشکل می تواند با افزودن یک در و یا سرپوش بر طرف شود.

به هر حال جالب است که طراحان جوان به طراحی مجدد محصولاتی می پردازند که مدت هاست از یاد رفته اند، حتی اگر این تجربه به قیمت شکستن چند تخم مرغ تمام شود.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت[۱]‌ DIY ساده، هرکسی قادر به تبدیل دیوار به تاچ‌اسکرین و طراحی دیوار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *