خانه / اخبار / طراحی مجدد بسته بندی خمیر دندان

طراحی مجدد بسته بندی خمیر دندان

تیوپ‌های خمیر دندان در میان یکی‌ از بدترین طراحی‌های بسته بندی موجود در بازار قرار دارند. حتی آن دسته از شما که عادت دارید که با فشار آخرین قطرات خمیر دندان را بیرون بیاورید می‌دانید که این کار سخت و در نهایت نا شدنی است. از باقیمانده تمام خمیردندان‌هایی که ما در یک سال به دور می اندازیم می شد که مشکلات سلامت و بهداشت دهان جمعیت کل انگلستان را حل کرد.


دو طراح جوان Sang Min Yu و Wong Sang Lee یک راه حل ساده برای این مشکل پیدا کرده اند. در زیپی این بسته از جمع شدن خمیر دندان در زیر قسمت استوانهِ ای سر تیوپ خمیردندان جلوگیری می‌کند.


این بسته که از جنس تتراپک است SavePaste نامیده می شود. کاربر به راحتی‌ زیپ سر بسته را باز کرده، از یک گوشه آن به مقدار نیاز خمیر دندان بیرون آورده و سپس دوباره زیپ را می‌بندد. این بسته به راحتی‌ جمع می شود و زمانی‌ که خمیر دندان به آخرش می‌رسد به راحتی‌ بسته تا شده و آخرین قطرات آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.


مزیت دیگری که این بسته بندی دارد این است که SavePaste هم میزان دور ریز مواد با ارزش و هم هزینه‌های حمل و نقل را کاهش می دهد. و این به این دلیل است که سایز آن در حدود یک سوم سایز بسته‌های رایج خمیر دندان است که به صورت یک تیوپ داخل یک جعبه عرضه می شوند و SavePaste دیگر نیازی به یک جعبه خارجی‌ ندارد.


متاسفانه خبر بد این است که این طرح هنوز در حد یک ایده است و هنوز به مرحله تولید نرسیده است.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت[۱]‌ DIY ساده، هرکسی قادر به تبدیل دیوار به تاچ‌اسکرین و طراحی دیوار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *