خانه / جعبه دانش / طراحی تجارت

طراحی تجارت

عنوان: The Design of Business – طراحی‌ تجارت

موضوع: روشهای حل مساله

نویسنده: Roger Martin

مترجم:

ناشر:

توضیحات تکمیلی:
این کتاب ،نوشتهٔ Roger Martin رئیس دانشکدهٔ Business دانشگاه تورنتو، دربارهٔ اینست که چگونه در عصر حاضر و پیش رو، طراحی و بیزینس با هم آمیخته شده اند و اینکه چطور روش طراحان باید توسط دیگر مشاغل مدیریتی به کار گرفته شود تا به موفقیت بیانجامد.
نویسندهٔ در این کتاب ابتدا مفهوم “قیف دانش” را شرح می­دهد که چگونه دانش از رازی‌ ناشناخته به مساله ایی قابل کشف تبدیل می­شود و سپس به صورت یک الگو در می­آید، و بعد می­تواند توسط بیزینس‌ها و صنایع به کار گرفته شود و باعث صرف جویی در هزینه‌ها و فعالیت‌ها شود. سپس او‌ مراحل مختلف دانش از جستجو تا استخراج را بررسی‌ می‌کند. در ادامه، نویسنده به نقش Design Thinking در این پروسه می‌پردازد و اینکه چگونه روش‌های نو آورنهٔ طراحی در واقع می­توانند به صورت یک فرمول برای تولید ایده‌های خلاق به طور مداوم به کار گرفته شوند.

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

معرفی كتاب شناسایی نیازهای پنهان برای طراحی پیشرو

معرفی کتاب شناسایی نیازهای پنهان برای طراحی پیشرو

معرفی کتاب شناسایی نیازهای پنهان برای طراحی پیشرو نویسندگان: کیت گافین، فرد لمکه و اورزولا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *