خانه / جعبه دانش / طراحی تجارت

طراحی تجارت

عنوان: The Design of Business – طراحی‌ تجارت

موضوع: روشهای حل مساله

نویسنده: Roger Martin

مترجم:

ناشر:

توضیحات تکمیلی:
این کتاب ،نوشتهٔ Roger Martin رئیس دانشکدهٔ Business دانشگاه تورنتو، دربارهٔ اینست که چگونه در عصر حاضر و پیش رو، طراحی و بیزینس با هم آمیخته شده اند و اینکه چطور روش طراحان باید توسط دیگر مشاغل مدیریتی به کار گرفته شود تا به موفقیت بیانجامد.
نویسندهٔ در این کتاب ابتدا مفهوم “قیف دانش” را شرح می­دهد که چگونه دانش از رازی‌ ناشناخته به مساله ایی قابل کشف تبدیل می­شود و سپس به صورت یک الگو در می­آید، و بعد می­تواند توسط بیزینس‌ها و صنایع به کار گرفته شود و باعث صرف جویی در هزینه‌ها و فعالیت‌ها شود. سپس او‌ مراحل مختلف دانش از جستجو تا استخراج را بررسی‌ می‌کند. در ادامه، نویسنده به نقش Design Thinking در این پروسه می‌پردازد و اینکه چگونه روش‌های نو آورنهٔ طراحی در واقع می­توانند به صورت یک فرمول برای تولید ایده‌های خلاق به طور مداوم به کار گرفته شوند.

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

معرفی کتاب تفکر طراحی

معرفی کتاب تفکر طراحی

معرفی کتاب تفکر طراحی فهم چگونگی تفکر و کار طراحان نویسنده: نایجل کراس مترجم: مهدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *