خانه / اخبار / رومیزی چوبی

رومیزی چوبی

رومیزی چوبی، یک میز چوبی ساده است که به میزانی‌ که دوست دارید و نیاز دارید به زیبایی بزرگ یا کوچک می شود. این میز که توسط دانشجوی نجاری سوئدی Nathalie Dackelid طراحی شده است، برخلاف میز‌های معمول تاشو که فقط به اندازه مشخصی‌ باز و بسته می شوند، می تواند به میزان نیاز کاربر باز یا بسته شود.


یک تخته به صورت کشویی از زیر سطح میز خارج می شود و یک سطح تاشو روی آن قرار می‌گیرد. این تخته چوبی را می‌توان از چند سانتیمتر تا ۶۰ سانتیمتر باز کرده و اندازه سطح میز را تغییر داد. هر اندازه که از سطح تاشو این میز اضافه بماند در کنار آن تا می شود.

این طراحی برای کسانیکه در فضاهای بسیار کوچک زندگی‌ می کنند یا برای کسانی‌ که زیاد اسباب کشی‌ می کنند و می‌خواهد اندازه میز خود را با فضاهای متفاوت هماهنگ کنند بسیار مفید است.

این میز برای یکی‌ از پروژه‌های دانشگاهی این طراح ساخته شده بود و به گفته وی هدف اصلی‌ او این بود که عمر چوب عمر میز را تعیین کند.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت ساده، هرکسی قادر به طراحی دیوار تعاملی است!

با این کیت[۱]‌ DIY ساده، هرکسی قادر به تبدیل دیوار به تاچ‌اسکرین و طراحی دیوار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *