خانه / اخبار / درب هوشمند شیشه قرص

درب هوشمند شیشه قرص

(درب هوشمند درخشنده) طوری طراحی شده که برای شیشه های قرص موجود در داروخانه ها و دیگر خرده فروشی ها مناسب می باشد. در داخل GlowCap تراشه های بی سیم قرار دارد که چهار نوع از خدمات را برای استفاده گر فراهم می کند. به کمک این خدمات افراد می توانند رژیم داروئی خود را حفظ کنند.

درب هوشمند شیشه قرص

۱- یادآوری

در زمان مصرف قرص، درب هوشمند GlowCaps با استفاده از نور و صدا به استفاده گر سیگنال می فرستد. وقتی درب بطری باز می شود، سنسورهای داخل GlowCaps یک سیگنال به شبکه ی نظارت داروئی فرد می فرستد. اگر بطری دو ساعت بعد از زمان دوز برنامه ریزی شده باز نشود، به طور خودکار یک تماس تلفنی با کاربر گرفته می شود که یادآوری می کند : “هم اکنون شما باید قرص در شیشه با GlowCap با نور سبز را مصرف کنید”

۲- حمایت اجتماعی

در هر هفته ، GlowCap گزارش خلاصه ای از پیشرفت کاربر در مصرف داروهایش را از طریق پست الکترونیکی به افرادی که کاربر انتخاب کرده مانند، اعضای خانواده ، دوستان و یا مراقبت دهنده گان می فرستد.

درب هوشمند شیشه قرص

۳- هماهنگی برای دوباره پر کردن دارو

GlowCaps حتی می تواند با کاربر تماس تلفنی گرفته و به او یادآوری کند که داروهایش در حال اتمام است و همچنین میتواند با یک تماس بیمار را به داروخانه خود متصل کرده تا قرص هایش را سفارش دهد.

۴- پاسخگویی به دکتر

GlowCaps می تواند هر ماه با پست الکترونیکی یک گزارش کامل از داروهای استفاده شده توسط کاربر را به دکتر او ارسال کند.

درب هوشمند شیشه قرص

منبع خبر

همچنین ببینید

معرفی چهار محصول طراحی شده برای جمع‌آوری پلاستیک در رودخانه‌ها

معرفی چهار محصول طراحی شده برای جمع‌آوری پلاستیک در رودخانه‌ها اغلب پلاستیک‌های موجود در اقیانوس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *