خانه / جعبه دانش / خط طلایی

خط طلایی

عنوان: خط طلایی

موضوع: صد درس کلیدی بیان­ ترسیمی در طراحی­صنعتی

نویسنده: مهدی اصل فلاح

مترجم:

ناشر: فرهنگسرای میر دشتی

توضیحات تکمیلی:
کتاب خط طلایی، صد درس کلیدی بیان­ ترسیمی در طراحی­ صنعتی، گستره­ی کاملی از نکات طلایی بیان طراحانه را ارائه می­ کند. نکاتی که با بکارگیری آن­ها از یک سو درستی طراحی و از سوی دیگر قدرت طراحی را می­ توان ارتقاء داد. هدف این کتاب، آموزش تصویری نکته­ های کلیدی ارائه­ ی ترسیمی در طراحی­ صنعتی است. فراتر از بیان­ ترسیمی، این کتاب روش­های تفکر طراحانه را نیز به خوانندگانش می آموزد. مولف این کتاب، مهدی اصل­فلاح، عضو هیات علمی گروه طراحی­ صنعتی دانشگاه ­هنر تهران است و درابتدای آن مقدمه ­های کوتاه و جالبی نیز از برخی اساتید و صاحب نظران طراحی نظیر آقایان قباد شیوا، محمدصادق ژیان، روبرت سرکیسیان، ایمان مقصودی و سیدرضا مرتضایی در زمینه­ ی جایگاه مهارت­های ترسیمی در طراحی­ صنعتی ارائه شده است. همچنین نمونه ­هایی از آثار طراحی دستی طراحان ایرانی نظیرفرناندمیرزا، نادرفقیه­زاده، محمدصادق ژیان، سامان آشتیانی، علیرضا ریاحی، ایمان مقصودی، کیوان نادری، سعید اقبال، عبدالحسین لطیفی، فرهاد الهی شیرازی، فرزاد برخورداری و مسعود جعفری در این کتاب ارائه شده­اند.

کتاب خط طلایی، توسط انتشارات فرهنگسرای میردشتی به چاپ رسیده است و برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته طراحی­ صنعتی و داوطلبان شرکت در آزمون­های عملی این رشته مفید است. علاقمندان جهت تهیه این کتاب می توانند با شماره تلفن مرکز پخش کتاب این انتشارات ۶۶۴۹۰۶۶۲ تماس بگیرند.

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

دوره آموزشی تکنیک های ارائه ایده در طراحی صنعتی

پایگاه اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در راستای اهداف آموزشی خود برگزار می نماید: دوره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *