خانه / اخبار / برگزاری “هفته ی طراحی گرافیک ایران ، ۱۳۹۲”

برگزاری “هفته ی طراحی گرافیک ایران ، ۱۳۹۲”

“هفته ی طراحی گرافیک ایران” به همت انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و با تایید و حمایت ایکوگرادا (انجمن بین المللی طراحان گرافیک) ۲۷ فروردین ماه سال جاری با نمایش بیش از ۲۰۰ پوستر از هنرمندان مختلف جهان در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

طراح پوستر: مصطفی کلانتری
هدف از برگزاری این رویداد فراهم آوردن فرصتی مناسب برای گردهمایی و هم اندیشی طراحان گرافیک و سایر هنرمندان با یکدیگر و تعامل بیشتر با جامعه می‌باشد.
معرفی برنامه‌های سالانه انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، سخنرانی مهمان خارجی، رونمایی کتاب ، همایش پژوهشی و برگزاری نمایشگاه های تخصصی و بین‌المللی در حوزه گرافیک، تنها بخشی از برنامه‌های این هفته می‌باشد.
در این نمایشگاه ها که بازدید آن برای عموم آزاد است، آثار بیش از ۱۳۰ هنرمند به معرض نمایش گذاشته می‌شود که برای نخستین بار در ایران به نمایش در خواهد آمد.
مهدی مهدیان، دبیر “هفته طراحی گرافیک” در خصوص برگزاری این هفته گفت: برگزاری این نوع هفته‌ها، سالهاست که در شهرهای بزرگ دنیا مرسوم است که یکی از مهمترین اهداف برگزاری آن ارزش گذاری، معرفی، آشنایی و ارتباط هر چه بیشتر مردم با کارکردهای گرافیک و همچنین افزایش درک عموم، نسبت به نقش و تأثیر آن در زندگی معاصر است.
گفتنی است مراسم افتتاحیه “هفته ی طراحی گرافیک ایران ،۱۳۹۲” روز ۲۷ فروردین ماه ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد و تا ۵ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر می‌باشد مشروح برنامه های فوق در این هفته به زودی اعلام خواهد شد.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

نتایج مسابقه طراحی دفتر و نوشت افزار برای دانش آموزان و دانشجویان ایرانی

به گزارش سایت دیزاین کمپ نتایج مسابقه طراحی دفتر و نوشت افزار برای دانش آموزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *