خانه / اخبار / باغ‌های معلق

باغ‌های معلق

طراح Patrick Morris اخیرا نمونه جدیدی از گلدان‌های معلق خویش را که از پلاستیک‌های بازیافتی پلی‌ پروپیلن ساخته شده اند را در معرض نمایش عموم قرار داده است. این گلدان‌ها که از سقف آویزان می شوند نه تنها می توانند تحولی‌ در زمینه گلدان‌های خانگی پدید بیاورند بلکه فضاهای زمینی‌ را اشغال نکرده و کاربر می تواند به راحتی‌ آنها را جابجا نماید.

این طراحی زیبا که جایزه۲۰۱۱ Red Dot را نصیب خود کرده دارای یک سیستم داخلی آبیاری گیاه است که می تواند گیاهان را از داخل و در نزدیکی‌ ریشه آنها آبیاری نماید. هر گلدان به یک درجه بندی برای آب نیز مجهز بوده و یک صفحه پلاستیکی که در کف گلدان قفل می شود از ریختن خاک به بیرون جلوگیری می نماید.

این نوع گلدان‌ها برای کاشتن سبزیجات و انواع مختلفی‌ از گل‌ها مناسب هستند، و انقلابی در باغ‌های رایج خانگی به پا می کنند.

منبع

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

عکس‌های جدید از طراحی مشعل المپیک ۲۰۲۰ توکیو

طراح ژاپنی Tokujin Yoshioka عکس‌های جدیدی از جزئیات طراحی مشعل المپیک ۲۰۲۰ توکیو منتشر کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *