خانه / جعبه دانش / بازاریابی خدمات

بازاریابی خدمات

عنوان: بازاریابی خدمات

موضوع: بازاریابی، خدمات

نویسنده: دکتر امیر اخلاصی

مترجم:

ناشر: انتشارات علمی

توضیحات تکمیلی:
نویسنده معتقد است که درصد بالایی از تولید ناخالص کشورهای پیشرفته دنیا ناشی از بخش خدمات است و همچنین نیروی کار فراوانی در این بخش مشغول به کار هستند.
وی در مقدمه کتاب می نویسد: ” اصول بازاریابی حاکم بر خدمات به دلیل ناملموس بودن، تا حدی با اصول بازاریابی محصولات فیزیکی متفاوت است. در بخش خدمات، کارمندان نقش محوری را ایفا می‌کنند و می‌توان گفت بازاریابی درونی مقدم بر بازاریابی بیرونی است. همچنین کسب وکارهای خدماتی دارای موانع ورود بالایی نیستند و افراد زیادی می‌توانند وارد کسب‌وکار خدماتی شوند؛ اما رقابت در میان انبوه شرکت‌های خدماتی نیازمند تعریف ارزش منحصر به فرد برای مشتری است. ”
این کتاب در ۱۸۰ صفحه منتشر شده و شامل هفت فصل است. نویسنده، کتاب بازاریابی خدمات را با تمرکز بر اصول بازاریابی حاکم بر حوزه های اصلی خدمات همچون بانک ها، موسسات مالی و شرکت های بیمه، حوزه خدمات حرفه ای مانند شرکت های حسابرسی، حقوقی و معماری، حوزه هتلداری و رستوران، حوزه گردشگری و تفریح، خطوط هوایی و سایر حوزه های خدماتی تالیف کرده و معتقد است که مخاطبان آن صاحبان کسب و کارهای خدماتی، مدیران شرکت های خدماتی دولتی، دانشجویان رشته های مدیریت و کسب و کار، علاقه مندان به حوزه بازاریابی و فروش و همکاران دانشگاهی وی هستند .

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

فرآیندهای طراحی ؛ آنچه معماران و طراحان صنعتی در حوزه‌ی مدیریت فرایند طراحی به یکدیگر می‌آموزند.

عنوان: فرآیندهای طراحی ؛ آنچه معماران و طراحان صنعتی در حوزه‌ی مدیریت فرایند طراحی به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *