خانه / جعبه دانش / بازاریابی خدمات

بازاریابی خدمات

عنوان: بازاریابی خدمات

موضوع: بازاریابی، خدمات

نویسنده: دکتر امیر اخلاصی

مترجم:

ناشر: انتشارات علمی

توضیحات تکمیلی:
نویسنده معتقد است که درصد بالایی از تولید ناخالص کشورهای پیشرفته دنیا ناشی از بخش خدمات است و همچنین نیروی کار فراوانی در این بخش مشغول به کار هستند.
وی در مقدمه کتاب می نویسد: ” اصول بازاریابی حاکم بر خدمات به دلیل ناملموس بودن، تا حدی با اصول بازاریابی محصولات فیزیکی متفاوت است. در بخش خدمات، کارمندان نقش محوری را ایفا می‌کنند و می‌توان گفت بازاریابی درونی مقدم بر بازاریابی بیرونی است. همچنین کسب وکارهای خدماتی دارای موانع ورود بالایی نیستند و افراد زیادی می‌توانند وارد کسب‌وکار خدماتی شوند؛ اما رقابت در میان انبوه شرکت‌های خدماتی نیازمند تعریف ارزش منحصر به فرد برای مشتری است. ”
این کتاب در ۱۸۰ صفحه منتشر شده و شامل هفت فصل است. نویسنده، کتاب بازاریابی خدمات را با تمرکز بر اصول بازاریابی حاکم بر حوزه های اصلی خدمات همچون بانک ها، موسسات مالی و شرکت های بیمه، حوزه خدمات حرفه ای مانند شرکت های حسابرسی، حقوقی و معماری، حوزه هتلداری و رستوران، حوزه گردشگری و تفریح، خطوط هوایی و سایر حوزه های خدماتی تالیف کرده و معتقد است که مخاطبان آن صاحبان کسب و کارهای خدماتی، مدیران شرکت های خدماتی دولتی، دانشجویان رشته های مدیریت و کسب و کار، علاقه مندان به حوزه بازاریابی و فروش و همکاران دانشگاهی وی هستند .

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

معرفی كتاب شناسایی نیازهای پنهان برای طراحی پیشرو

معرفی کتاب شناسایی نیازهای پنهان برای طراحی پیشرو

معرفی کتاب شناسایی نیازهای پنهان برای طراحی پیشرو نویسندگان: کیت گافین، فرد لمکه و اورزولا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *