اسکچینگ ۲ اصول پایه

تومان29,000

این کتاب شامل راهنمایی‌های گام‌به‌گام فراوانی است که چگونگی به‌وجود آمدن ترسیم را نشان می‌دهد. ترسیم یک شیء یا ایده یک روند سفت و سخت نیست بلکه تعاملی پر جنب و جوش است.

 

نویسنده: کووس ایسن و روزلین استیور

مترجم: زویا نوروزی

ویراستار: علی مولائی

ناشر: کتاب وارش

شابک: 6-12-6654-600-978

شماره کتابشناسی ملی: 3111418

در انبار موجود نمی باشد

دسته: برچسب: , ,

توضیحات

موضوع: اسکچ و راندو در طراحی صنعتی

ترسیم بهترین راه برای بیان شخصیت و هویت حسی یک محصول است. در ترسیم دستی یا قلم نوری علاوه بر اینکه حس بیشتری را می‌توان انتقال داد، سبک و قلم هر کس نیز مشخص می‌شود. بیشتر ترسیم‌ها در طول روند طراحی و بر اساس برقراری ارتباط بین اطلاعات، شکل می‌گیرد.
کتاب «اسکچینگ اصول پایه (۲)» که ادامۀ کتاب اول «اصول اسکیس و تکنیک­های راندو در طراحی­ صنعتی (اسکچینگ ۱)» است در تیرماه ۱۳۹۲ توسط انتشارات کتاب وارش منتشر شد. این کتاب نوشتۀ کووس ایسن و روزلین استیور است که خانم زویا نوروزی آن­را ترجمه و آقای علی مولائی ویرایش کردند. این کتاب شامل راهنمایی‌های گام‌به‌گام فراوانی است که چگونگی به‌وجود آمدن ترسیم را نشان می‌دهد. ترسیم یک شیء یا ایده یک روند سفت و سخت نیست بلکه تعاملی پر جنب و جوش است. اغلب برای نشان دادن روند طراحی محصول از ابتدا تا انتها از ترسیم استفاده می‌شود. به ‌همین‌ دلیل در این کتاب روند ترسیم نشان داده شده است. این روش مخاطب را در درک بیشتر برخی از راهبردهای ترسیم و تأثیر آن بر روی نتیجۀ نهایی کمک می‌کند. یکی از ویژگی­های اسکچینگ ۲ راهنمایی­ هایی مفید برای ترسیم با قلم نوری است. فصل‌ بندی کتاب بر اساس سختی‌هایی که طراحان نوآموز در ‌ابتدا با آنها مواجه می‌شوند، تقسیم ‌بندی شده است.

 

فهرست مطالب:

فصل اول: اسکچینگ در طراحی
فصل دوم: روش ترسیم
فصل سوم: زاویه ­دید
فصل چهارم: توسعۀ اسکچینگ
فصل پنجم: حالت رنگ و مواد
فصل ششم: سریع و بی­باک
فصل هفتم: زمینۀ محصول

 

 

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “اسکچینگ ۲ اصول پایه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *