خانه / اخبار / سال نو مبارک

سال نو مبارک

بهار و گل طرب انگیز گشت و توبه شکن            به شادی رخ گل بیخ غم ز دل برکن

طریق صدق بیاموز ز آب صافی دل                    به‌راستی طلب آزادگی ز سرو چمن

چهره آرایی زمین در سیر خوش آهنگ زمان رخ می‌نماید. غنچه‌ها بر شاخساران و بوته‌ها بر جویباران و قمریان بر کوهساران و بلبلان در گلزار ها هم آوا و هم نوا عاشقانه سرود سرخوشی می‌سرایند.
بهار فرش می‌گسترد و سکوت و سکون به نغمه و حرکت مبدل می‌شود.
فرا رسیدن عید باستانی نوروز را به شما که در این ۷ سال ما را همراهی کردید تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

همچون سال‌های گذشته در سال ۹۶ نیز شاهد اتفاقات خوب و بد برای جامعه‌ی طراحی صنعتی بودیم، از جمله اتفاقات خوب سال گذشته می‌توان به تشکیل انجمن صنفی طراحان صنعتی پس از سال‌ها انتظار اشاره کرد، اتفاق دیگر آغاز سلسله برنامه های دیزاین‌مان است که شامل مجموعه گفتمان دیزاین با تمامی ذی نفعان حوزه دیزاین کشور می‌باشد که می‌توانید از اینجا دنبال نمایید، حضور آثار دانشجویان طراحی صنعتی دانشگاه هنر اصفهان در رویداد هفته طراحی دبی ۲۰۱۷ از دیگر اتفاقات خوب سال ۹۶ بود. انتشار مجموعه مقالات اولین و دومین کنفرانس ملی طراحی خدمات از دیگر اقدامات جدی سایت در سال گذشته بود.

اتفاق دیگری که در سال ۹۶ نقطه عطفی برای فعالیت های ما بود، تغییر رابط کاربری سایت بود که امیدواریم با این تغییر ارتباط بهتری با مخاطبان خود برقرار نماییم.

در ادامه راه علاقه مندیم با کمک و راهنمایی شما عزیزان فعالیت های خود را گسترش داده و گام کوچکی در جهت رشد حوزه‌ی دیزاین کشور برداریم.

در سال ۹۷ خبرهای خوشی برای شما همراهان ۷ ساله سایت داریم، ما را همراهی کنید.

تیم گزارشگر طراحی صنعتی با آرزوی پیروزی و شادی برای همه شما گرامیان از خداوند متعال سالی با اتفاقات خوب و موفقیت‌ روزافزون آرزومند است.

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

سال نو مبارک

“سال نو مبارک” صــبا به تهنیـت پیـر می فـروش آمد           …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *