خانه / اخبار / حمایت از گزارشگر طراحی صنعتی در جشنواره‌ی وب و موبایل ایران

حمایت از گزارشگر طراحی صنعتی در جشنواره‌ی وب و موبایل ایران

حمایت از گزارشگر طراحی صنعتی در دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی وب و موبایل ایران

موسسه گزارشگر طراحی صنعتی با هدف اطلاع‌رسانی و افزایش سطح آگاهی در حوزه دیزاین از سال ۱۳۹۰ در کنار شما عزیزان بوده است، شما خوانندگان گرامی می‌توانید با رای دادن به این وب‌سایت در جشنواره وب و موبایل، ما را در رسیدن به این هدف یاری نمایید.

حمایت از گزارشگر طراحی صنعتی در دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی وب و موبایل ایران
جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود.

 

حمایت از گزارشگر طراحی صنعتی در دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی وب و موبایل ایران

محبوب‌ترین وبسایت یا نرم‌افزار موبایل  توسط  رای مردمی در گروه‌بندی‌های مختلف انتخاب می‌شوند. امسال گزارشگر طراحی صنعتی نیز در گروه “نشریات و مجلات” کاندیدا شده است. با رای دادن به این سایت به دیده شدن گرایش دیزاین نسبت به سایر گرایش‌ها در گروه مجلات و نشریات تخصصی کمک خواهید کرد.
از طریق کلیک بر روی عکس مقابل می‌توانید رای دهید.

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

گزارش اختصاصی از برنامه “دورهم برای طراحی پایدار تهران ۲۰۱۳”

برنامه “دورهم برای طراحی پایدار تهران ۲۰۱۳” در آخرین روز آبان ماه و نخستین روز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *