خانه / اخبار / اخبار داخلی / حمایت از گزارشگر طراحی صنعتی در جشنواره‌ی وب و موبایل ایران

حمایت از گزارشگر طراحی صنعتی در جشنواره‌ی وب و موبایل ایران

حمایت از گزارشگر طراحی صنعتی در دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی وب و موبایل ایران

موسسه گزارشگر طراحی صنعتی با هدف اطلاع‌رسانی و افزایش سطح آگاهی در حوزه دیزاین از سال ۱۳۹۰ در کنار شما عزیزان بوده است، شما خوانندگان گرامی می‌توانید با رای دادن به این وب‌سایت در جشنواره وب و موبایل، ما را در رسیدن به این هدف یاری نمایید.

حمایت از گزارشگر طراحی صنعتی در دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی وب و موبایل ایران
جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود.

 

حمایت از گزارشگر طراحی صنعتی در دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی وب و موبایل ایران

محبوب‌ترین وبسایت یا نرم‌افزار موبایل  توسط  رای مردمی در گروه‌بندی‌های مختلف انتخاب می‌شوند. امسال گزارشگر طراحی صنعتی نیز در گروه “نشریات و مجلات” کاندیدا شده است. با رای دادن به این سایت به دیده شدن گرایش دیزاین نسبت به سایر گرایش‌ها در گروه مجلات و نشریات تخصصی کمک خواهید کرد.
از طریق کلیک بر روی عکس مقابل می‌توانید رای دهید.

درباره ی گزارشگر طراحی صنعتی

موسسه علمی-پژوهشی و اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است، با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده طراحان ایرانی، تبدیل کند. ما در تلاشیم اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی در حوزه دیزاین را در کوتاهترین زمان به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهیم، همچنین بوسیله گزارشگران خود، در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را تحت پوشش قرار دهیم.

همچنین ببینید

سال نو مبارک

“سال نو مبارک” صــبا به تهنیـت پیـر می فـروش آمد           …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *