آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

مبلمان سوئدی – ویتنامی "Superheroes‌"

امتیاز این گزینه
(1 رای)

 

این محصول، یک ست مبلمان تکنفره، ساخته شده از گياهان دريايي (seagrass) است که با تور به هم متصل شده است.

 

 

 

با توجه به اهمیت تأثیر فرهنگ در طراحی و فروش محصولات مختلف، برآن شدیم که به کشوری با فرهنگ و پیشنه متفاوت سفر کنیم تا الهامات جالبی برای طراحی محصول بدست آوریم.

 

 

 

حضور در ویتنام ما را با گياهان دريايي و بافندگان پلاستیک در شهر Ho Chi Minh در جنوب ویتنام آشنا کرد. در این شهر افراد اغلب ظروف کوچک از جنس گياهان دريايي که با نخ کاغذی بافته شده، تولید می کردند. ما برای طراحی محصولی جدید با توجه به فرهنگ این مردم، مدتی را با بافندگان و طراحان این منطقه گذراندیم ، و پس از مدتی توانستیم طرح جدیدی که بنوعی بزرگ شده ی محصولات تولیدی خودشان است را بعنوان مبلمان تولید کنیم. ما با تغییر مقیاس رول های گياهان دريايي (seagrass) و استفاده از تور هایی که به وفور در خیابان در رنگ های مختلف بفروش می رسد طرح جدیدی از مبلمان به ذهنمون خطور کرد.

 

 

 

در ویتنام مدت هاست که طرح های مورد استفاده در محصولات از موتیف آفریقای جنوبی الهام گرفته می شود. ما تلاش کردیم که با کمک یک طراح و تصویرساز سوئدی به نام "Malin Koort" بتوانیم طرح و موتیف مناسبی ایجاد کنیم و در تولید محصولمان از آن بهره بگیریم.

 

 

 

پس از تمام این تلاش ها، محصول ما با نام Superheroes متولد شد. یک ست مبلمان ویتنامی که با طراحی اسکاندیناوی تلفیق شده است.

 

 

این طرح توسط طراحان سوئدی Glimpt در ویتنام از گياه دريايي که با تورهای رنگی به هم بافته شده، طراحی شده است.

 

 

 

این محصول یک ست مبلمان است که با توجه به فرهنگ ویتنامی توسط شرکت UMA در ویتنام و طراحی طراحان Glimpt از سوئد ساخته شده است.

 

 

تهیه شده در پایگاه اطلاع رسانی

گزارشگر طراحی صنعتی

 

منبع:

http://www.dezeen.com

گالری تصاویر

    Image folder specified does not exist!
  •  

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی