آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

صندلی بار – "بتن بخیه شده"

امتیاز این گزینه
(16 آرا)

Florian Schmid فارغ التحصیل طراحی صنعتی، به تازگی طرح یک صندلی بار جدید را به که از پارچه و سیمان ساخته شده، به اجرا در آورده است.

 

 

 

این طرح که به نام "بتن بخیه خورده" ملقب شده است، متشکل از یک پارچه تاخورده است که از سیمان اشباع شده و در آب خیسانده شده است، تا بافت آن مانند بتن سخت گردد. این نوع متریال از سال 2009 به بعد مورد استفاده طراحان قرار می گیرد.

 

 

 

Schmid در این طرح، پارچه اشباع شده از سیمان خود را تا زده و آن را با نخ (به رنگ های روشن و شاد) به طرح دلخواه دوخته است. سپس آن را درون یک ساختار چوبی قرار داده تا فرم آن ثابت بماند و پس از آن این محصول را به آب آغشته کرده تا آرام آرام سخت گردد.

 

 

 

این طرح در نهایت دارای ظاهری نرم (بافت پارچه) است که در عین حال ضدآب، ضدحریق، و دارای مقاومت لازم برای برای تحمل وزن کاربران می باشد.

 

 

 

پس از آزمایش مدل ها و مواد بسیار، در نهایت مدل است که بهترین جواب را می دهد استفاده از فوم بجای پارچه است که مقاومت بیشتری را نیز برای این طرح مهیا می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"بتن بخیه شده" به دلیل ویژگی های خود از قبیل ضد آب – ضد حریق – مقاومت در مقابل اشعه UV و  . . . می تواند در فضاهای داخلی و هم خارجی مورد استفاده قرار گیرد.

 

تهیه شده در پایگاه اطلاع رسانی

گزارشگر طراحی صنعتی

 

 

منبع 

http://www.dezeen.com/2011/08/09/stitching-concrete-by-florian-schmid/

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی