آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

چند کاره گی در بهترین حالت

امتیاز این گزینه
(9 آرا)

 

سه قطعه مبلمان چند منظوره که امکانات نامحدودی را برای زندگی‌ انعطاف پذیر فراهم می آورند.

 

Yi-Cong Lu سه قطعه مبلمان را طوری طراحی کرده است که در فضاهای کوچک بسیار کاربردی بوده و هر یک چند وظیفه را انجام می دهند و قادرند یک فضای خانگی و مسکونی را ظرف چند لحظه به یک مکان کاری و اداری مبدل نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

این مجموعه تشکیل شده از:  یک چراغ زمینی‌ که Lightboy نامیده می شود و طوری تا می شود که می‌توان آن را مانند یک جارو به دیوار آویزان نمود؛ Panel قطعه دیگری در این مجموعه است که بسیار کاربردی بوده که می تواند هم به عنوان یک تخته وایت برد دیواری، قفسه کتاب، میز تحریر و یا حتا جارختی ایستاده مورد استفاده قرار بگیرد؛ و در نهایت Fade, که یک پارتیشن پرده ای است و از میله‌های قابل تغییر ساخته شده و می تواند فضا را به هر نحو دلخواه تقسیم بندی نماید، به عنوان مثال می تواند یک فضای بسته برای کار و مطالعه ایجاد کند و یک اتاق خواب میهمان بسازد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراح می گوید که وضعیت فعلی‌ وی الهام بخش او برای طراحی این قطعات بوده است؛ وی می گوید که همیشه مجبور بوده که فضای زندگی‌ اش را بین محلی برای کار و محلی برای سکونت تقسیم نماید، و متوجه شده که فضاهای زندگی‌ ما به گونه ای طراحی نشده اند که برای هردو منظور کاربرد داشته باشند. وی تمایل دارد که این قطعات را به تولید انبوه برساند و در حال حاضر به دنبال سازنده ای برای آنها می گردد.

 

 

تهیه شده در پایگاه اطلاع رسانی

گزارشگر طراحی صنعتی

ویدئو:

http://vimeo.com/25040212

منبع

http://www.fastcodesign.com/1664384/multifunction-at-its-finest-three-pieces-for-endlessly-flexible-living#12

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی