آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

دیزاین و مدیریت آن

امتیاز این گزینه
(2 آرا)

 

عنوان:

دیزاین و مدیریت آن

موضوع:

دیزاین و مفاهیم آن- مدیریت دیزاین

نويسنده:

بریژیت بورژا دوموزوتا

مترجم:

نژده هوانسیان

ناشر:

ویژه نگار

 

 

توضيحات تكميلي:

 

 

این کتاب در ابتدا تعریفی کلی است از دیزاین. تعاریف، کلیدواژه‏ها و تاریخ دیزاین مواردی هستند که کتاب با آن خواننده را، چه دیزاینر و چه از تخصص‏های دیگر، با این رشته به عنوان یک تخصص، هم‏تراز با تخصص‏های دیگر آشنا می‏کند. در ادامه نویسنده با وارد شدن به موضوعات تخصصی‏تر ارتباط بین مباحث مدیریتی و دیزاین را مورد بررسی قرار داده و این رشته تخصصی را از نگاه اقتصادی و بیزینس معرفی می‏نماید.

با چنین محتوایی و با توجه به اینکه نویسنده کتاب از پیش‏کسوتان و صاحب‏نظران بین‏المللی و بسیار مطرح در عرصه مدیریت دیزاین و مترجم آن از دانش‏آموختگان ایشان می‏باشد، که به‏طور مستقیم با مباحث کتاب در ارتباط بوده است، این کتاب می‏تواند مرجع مفیدی برای کسانی باشد که با دیزاین به مثابه یک حرفه در ارتباط هستند.

مورد دیگری که در ترجمه این کتاب، به عنوان یکی از معدود کتب ترجمه شده در این رشته، به آن بسیار توجه شده است، انتخاب درست و به‏جا برای معادل‏های فارسی اصطلاحات انگلیسی دیزاین است. در مواردی که معادل مناسب برای آنها در اختیار نباشد، مترجم در نهایت سادگی، با اتکا به دانش تخصصی خود، به بیان این مطلب پرداخته و واژه لاتین و متداول آن را به‏کار برده است و از طرف دیگر خواننده  را نیز به پیروی از آن دعوت نموده است.

 

 

تهیه شده در پایگاه اطلاع رسانی

گزارشگر طراحی صنعتی

نظرات  

 
0 #2 مدیر سایت ۱۳۹۰-۰۴-۰۴ ۰۸:۴۷
با سلام به شما دوست عزیز در حال سایت ما در این سایت فروش کتاب نداریم اما امیدواریم به زودی این بخش راه اندازی گردد.
نقل قول
 
 
-1 #1 Hadi ۱۳۹۰-۰۴-۰۳ ۲۳:۳۳
salam aya emkane ersale ketab be darbe manzel hast?
نقل قول
 

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی