آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

خدمات و تبلیغات

امروزه تبليغ نکردن در اينترنت به معنای کنارگذاشتن بخش بزرگی از مشتريانی است که به دلايل مختلف وقت زيادی را در محيط اينترنت صرف می کنند و کمتر از ساير رسانه های سنتی استفاده می کنند. ضمن اينکه شما با راهنمايی بينندگان آگهی خود به سايت اختصاصی تان می توانيد با ارايه اطلاعات مورد نياز، فرصت بيشتری برای جلب توجه افراد به کسب و کار خود داشته باشيد.

پایگاه اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی امروز با بیش از 7000 بازدید پیج به صورت روزانه، به یکی از شناخته شده ترین وب سایت های تخصصی دیزاین تبدیل شده است. ارتباط مستمر این پایگاه با مخاطبان خود باعث شده است حجم مناسبی از بازدید هدفمند، از این پایگاه صورت گیرد. لذا تبلیغات در این وبسایت، فرصت مناسبی است برای تمامی موسسات و شرکت هایی که علاقه مند به معرفی خدمات و محصولات خود به صورت تخصصی به جامعه طراحان ایرانی می باشند.

 

برخی از خدمات قابل ارائه به شرکت ها و موسسات به شرح زیر می باشند:

تبلیغات به صورت بنر در سایت و فروم تخصصی طراحی صنعتی

با توجه به بازدید تخصصی مناسب سایت، این فرصت برای شرکت های درخواست کننده این نوع تبلیغات وجود دارد که محصول و خدمات خود را در بخش های مختلف سایت به معرض دید کلیه بازدید کنندگان قرار دهند. در این بخش برای کسانی که سفارشات 6 ماهه و یکساله انجام دهند تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

 

تبلیغات به صورت ارسال ایمیل و اس ام اس

گزارشگر طراحی صنعتی با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی تخصصی گرایش های دیزاین، این امکان را دارد تا تبلیغات محصول و خدمات شما را به صورت کاملا هدفمند انجام دهد.

 

ارائه گزارش از فعالیت و کسب و کار شرکت

گزارشگر طراحی صنعتی آمادگی دارد تا با اعزام تیم تهیه گزارش به محل فعالیت شما گزارشی از نوع و چگونگی فعالیت شما ارائه نماید. این نوع تبلیغات به صورت غیر مستقیم مخاطب را با نوع خدمت و محصولات شرکت آشنا کرده و تاثیر گذاری بسیار مناسبی خواهد داشت.

 

برگزاری مسابقه های مشترک

یکی دیگر از انواع تبلیغات که می تواند تاثیر بسیاری در کسب و کار شما داشته باشد برگزاری مسابقات طراحی می باشد. برگزاری اینگونه مسابقات بصورت مشترک به طرق مختلف امکان پذیر خواهد بود که در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر با ایمیل info(at)idreporter(dot)com در تماس باشید.

 

برگزاری کارگاه های آموزشی مشترک

برگزاری کارگاه های مشترک در حیطه فعالیت شرکت می تواند تبلیغ مناسبی از توانمندی های موجود در آن شرکت به مخاطبان باشد.

 

انجامِ پروژه‌های تحقیقاتی‌ برای شرکتها با کمک تیم حرفه‌ای گزارشگر طراحی صنعتی

گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی این آمادگی را دارد تا با بهره گیری از توانمندی های علمی و امکاناتی که در اختیار دارد پروژه های تحقیقاتی و علمی مشترکی را در حوزه دیزاین انجام دهد.

 

برگزاری کارگاه‌های آموزشی مرتبط با حوزه دیزاین برای کارکنان شرکتها

با توجه به امکانات و تخصص های مختلفی که در این پایگاه موجود است می توان برای ارتقا علمی کارکنان شرکت های مرتبط با حوزه های دیزاین دوره ها و کارگاه هایی بنا به نیاز شرکت ها تعریف و برگزار گردد.

 

در صورتيکه مايل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام از موارد فوق می باشید، با نشانی info(at)idreporter(dot)com مکاتبه کنيد يا با شماره تلفن 88967822 تماس بگيريد.

 

همراهی شما را در حفظ و گسترش اين پايگاه اطلاع رسانی ارج می نهيم.